Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Cajthamlová se vzteká kvůli svému ZTLOUSTNUTÍ: eXtra.cz řekla, co k němu vedlo!

Kateřina Cajthamlová
Zdroj: reprofoto DVTV
+ Další 2 fotografie
JSTE TO, CO JÍTE
Moderátorka dávno zaniklého pořadu Jste to, co jíte Kateřina Cajthamlová (56), v němž byla velkým postrachem nezodpovědných tlouštíků, se po delší době objevila na veřejnosti a některé jistě překvapilo, že docela přibrala. A těm, co si ji brali v diskusích drsně do úst, poslala řízný vzkaz!

„Je to jednoduché: přestala jsem kouřit Je to už rok a půl. S přestávkami jsem kouřila deset let a ještě tři roky bude trvat, než se tělo dostane do původního stavu,“ vysvětlila eXtra.cz MUDr. Kateřina Cajthamlová. Ta měla své bafání cigaret tak „vychytané“, že si první cigaretku dala až po obědě, protože podle lékařských studií tím člověk na minimum sníží riziko rakovin, infarktů a podobně. I tak je ale ráda, že se nikotinismu zbavila.

„Je mi strašně fajn. Důsledkem je samozřejmě přibrání Určitě kvůli těm, kterým se moje váha nelíbí, opět kouřit nezačnu. To jsem dělávala dřív, že jsem znovu začínala kouřit, aby dali pokoj, ale teď to dělat nebudu,“ přiznala nám žena, která měla i pořad na České televizi s názvem DoktorKA.

Vzkaz kritikům

„Jsem velmi spokojená, protože teď autenticky získávám reakce, které jsem nikdy v životě nedostávala. Všímám si toho, jak se člověk, který víceméně mírně přibere, u mě je to jedna konfekční velikost, stává terčem útoků. To je neuvěřitelné. A to i terčem útoků lidí, kteří jsou intelektově velice postižení. A že oni jsou blbí, jim přece taky neříkám,“ prohlásila rýpavě, ale s nadhledem doktorka. V DVTV právě rozebírala šikanu lidí s nadváhou, tak jí přijdou reakce v tomhle ohledu úsměvné.

„Při vysazení kouření se přibere zhruba pět kilo, což přesně mám. A je to v pořádku. Komické je, že stále ještě nesplňuji medicínský pojem nadváha. Lidé si mě ale nejvíc pamatují z dob, kdy jsem byla vyloženě vychrtlá. Bylo mi 43 let, byla jsem po rozvodu. A s tím to srovnávají,“ vysvětluje sama sobě, proč její momentální stav tolik lidí šokoval.

Někomu Kateřina Cajthamlová ve Jste to, co jíte připadala velmi ostrá a nekompromisní, byla to ale jen maska z reality show. Ve skutečnosti jde o milou dámu, kterou zbožňují všichni pacienti. A že jich má! Lékařka, kterou proslavily rady lidem, jak hubnout, se v praxi totiž věnuje hlavně psychosomatice, tedy léčbě těla v souladu s duší.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy