Kdo by se nepamatoval na ztřeštěnou Terezu z Esa, která se stala idolem snad všech puberťáků v devadesátých letech. Bohužel sláva ji tehdy zle vytrestala. Dnes by klidně mohla vyprávět různým celebritkám a mediálním rychlokvaškám, že sláva předchází pád.


Jenže to by nebyla Tereza, aby se nevyhrabala ze dna a nezačala nový život. Při vyhlašování toho nejkrásnější muže republiky vypadala nádherně, byla milá, hýřila vtipem, i když neměla večerní róbu, ale přišla v klasických teniskách a džínech, tak zastínila většinu přítomných dam.

A co vlastně dnes tahle usměvavá máma dvou dětí dělá? “Starám se hlavně o rodinu, chci se dětem věnovat naplno a nebrat jim společný čas na úkor kariéry. Ale tak samozřejmě jako každá jiná žena se potřebuji občas někde realizovat. Teď se třeba snažím napsat román a děsně mě to baví," prozradila nám se smíchem Tereza mezi tím, co sledovala polonahé hochy na mole.

Dokonce se v jednu chvíli domáhala, aby jeden z finalistů opakoval svou volnou disciplínu, kde se svlékal. Prostě Terka ten parádní striptýz přes kulisy nezahlédla a cítila se být ošizena. Bohužel jí kvůli časovému presu nebylo vyhověno, ale ona si to v zákulisí vynahradila. Neustále s pány švitořila a bylo vidět, že je zase ve svém živlu.

Ale její partner Jiří Chlebeček nemusí mít obavy. Vše zůstalo v rámci slušných mezí. Tereza zřejmě zastává heslo „koukat, ale nesahat“. A že to umí pořádně rozjet jako starých časů. Víno teklo proudem, panovala veselá nálada… Z Terezy je vyrovnaná bytost, kterou nelze nemilovat. A tohle? Tohle už je skutečné lidské sebevědomí, ne mediální hra jako v Esu.