Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Byznys s rouškami Nely Slovákové nenechal chladnou ani A.N.D.U.L.U: Bavím se, ale je mi líto zákaznic

Zdroj: archiv
+ Dalších 25 fotografií
koronavirus
Nela Slováková (30) se ze všech sil snaží zmírnit následky skandálu kolem jejího byznysu s rouškami a dezinfekčními gely. V posledních dnech hodně umírnila své chování k zákaznicím a snaží se být na všechny milá, hodná a vše poctivě natáčí na svůj Instagram a vysvětluje. Otázkou zůstává, zda jí to k něčemu bude. Do brněnské podnikatelky se už pustila i influencerka A.N.D.U.L.A.

Nela Slováková (30) má na hlavě pořádnou dávku másla. Podle svých slov chtěla v dobré víře lidem pomoci s nedostatkovým hygienickým zbožím, jako jsou roušky a dezinfekční gely. Problém nastal ve chvíli, kdy se objednávky začaly kupit a Nela je nestačila odbavovat.

Okamžitě se na ni seběhly všechny nespokojené nakupující a dožadovaly se svých objednávek. Nela v současné době neřeší nic jiného než storna, vrácení peněz a posílání dalších zásilek. Lidé jsou rozzuřeni, že jim přichází úplně jiné roušky, než které si objednali.

Vadí jim také to, že k některým objednávkám podnikatelka z Brna nepřiložila fakturu nebo byla vystavena na 0 korun. V Česku už snad není nikdo, kdo by o byznysu Nely neměl aspoň trochu potuchy. Své k tomu začínají říkat i známé osobnosti.

A.N.D.U.L.A se přidala k Veronice Arichtevě a vzkázala Nele své

Nespokojenost lidí je natolik velká, že se k celé situaci začaly vyjadřovat i známé osobnosti. Nejdříve to už nevydržela Veronika Arichteva

„Ano, stovky lidí šijí roušky od rána do noci a dávají je tam, kde jsou nejvíce potřeba. A tahle pindulína je prodává. Stejně jako gely na ruce. Nemám slov, chce se mi z tebe zvracet. A ne proto, že jsem teď sežrala špekáček,“ napsala naštvaně na Instagram herečka.

K oblíbené herečce se přidala i influencerka A.N.D.U.L.A. "Já si myslím, že neexistuje nikdo, kdo tu kauzu nezná. Co mám malého, tak se do podobných představení nepouštím. Neříkám, že se nebavím, ale samozřejmě mi je líto všech, co se stali nespokojenými zákazníky," napsala na sociální sítě.

Související články

Další články