Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Byznys pro fetišisty! Češky objevují kšeft s použitým prádlem. Co je to za lidi?

+ Dalších 7 fotografií
to je ale brigáda
Stále více mladých Češek objevuje, že jejich tělo se dá prodat. Počet mladých Češek, které se živí prostitucí, stoupá. V Česku ale kvete také byznys s použitým spodním prádlem. Je to svět, kde platí zvláštní pravidla.

Stále více mladých žen přemýšlí, jak se dostat lehce k zajímavému výdělku. Prostituce rozhodně neumírá. Například v Praze se podle údajů Spolku pro ochranu žen nabízí 25 000 žen. Skutečné číslo ale bude ještě vyšší. A nejedná se o ženy na okraji společnosti. Jsou mezi nimi ženy na mateřské dovolené i studentky vysokých škol. Tyto ženy pochopily, že si za pár minut s klientem vydělají více než při klasické brigádě někde v supermarketu.

Takový byznys je pro ženy rizikový. Protože dochází k fyzickému kontaktu s neznámým mužem. Hrozí rizika fyzického útoku a jiné problémy. Češky ale objevily také byznys, kde k fyzickému kontaktu nedochází. Stále více žen prostřednictvím internetu nabízí své použité spodní prádlo. A nejde jen o kalhotky, ale také o ponožky, použité tampony a další lahůdky, které vyhledávají fetišisté.

Některé ženy zkouší prádlo nabízet na klasických internetových seznamkách. Existují ale i specializované stránky. Ve světě je populární web Pantytrust.com, v České republice pak frčí například portál Kalhotkomat.cz. Pokud se odvážíte kliknout, pak se dostanete do hodně bizarního světa. „Jsem studentka, která sice může vypadat nevinně, ale rozhodně není. Po večerech si dělám dobře díky pomyšlení na to, že někdo chce mé použité oblečení,“ píše například žena s přezdívkou Wetgirl. Své použité kalhotky prodává za 300 Kč, set tamponů pak nabízí za 220 Kč. Tam dívka upozorňuje, že je třeba si je dopředu rezervovat. Češky prostě věří, že na použitém spodním prádle se dá slušně vydělat.

„Záleží, jak se snažím komunikovat. Když obnovuji nabídku, tak mám třeba i tři schůzky denně. Klienti slyší na to, že kalhotky předávám osobně. Domluvím si setkání v Praze někde na ulici. Předám balíček a oni mi dají peníze. Většinou se jen pozdravíme, chtějí asi vědět, jak vypadám. Někdy ale za sebe posílám kamarádku,“ říká žena, která kalhotky prodává. Samozřejmě že i v tomto byznyse se podvádí. „Chtějí třeba kalhotky po menstruaci. To bych ale musela mít periodu pořád. Takže koupím ty nejlevnější kalhotky a pak jich najednou obarvím třeba deset. Oni to neřeší a rádi zaplatí,“ dodává mladá podnikatelka.

Dívka přiznává, že když nabízí osobní předání, reakcí na inzerát je více. S napadením se nikdy nesetkala. Podle ní jde o byznys. Ve světě jsou weby s použitými kalhotkami právně ošetřené. V Česku je situace volnější. Nikdo moc nekontroluje, kdo kalhotky prodává a kolik mu je let.

Co se dá zjistit o klientech? V podstatě jen to, že mají zájem o použité kalhotky, protože je to vzrušuje. Lidé, kteří chodí na Kalhotkomat.cz nebo podobné weby, jsou různí. Může to být váš soused i kolega z práce. Nikdo nemá na čele napsáno, že ho vzrušuje použité spodní prádlo.

Pozor na DNA

Ženy, které takový byznys láká, by si ale měly uvědomit, že milionářky se z nich zřejmě nestanou. Dívek, které kalhotky nabízejí, je více než fetišistů. Nabídka tak převyšuje poptávku. A také si dávejte pozor na svou DNA. Žijeme ve věku, kdy se dá zneužít cokoliv. „Je v tom samozřejmě spousta rizik, neposílám nic, co by obsahovalo mé DNA, pro jistotu si vedu i fotodokumentaci toho, co jsem odeslala, člověk nikdy neví, co na mě můžou navléknout. Spousta holek zasílá i na dobírku, což je v jádru také nebezpečné, adresát zná poté adresu odesílatele,“ uvedla pro Lidovky.cz dáma, která se představila jako Táňa.

Podle sexuologů jsou fetišisté poměrně neškodnou skupinou zvrhlíků. Agresivních typů prý bude minimum. „Své sny realizují v soukromí a nikomu tím neubližují. Pokud člověk svým chováním neohrožuje sebe ani své okolí a koná dobrovolně, není ho možno nějak odsuzovat, a tím i trestat. To prádlo ovšem nesmí ukrást. Pak by se dopouštěl trestného činu nikoliv za fetišismus, ale za krádež,“ uvedl pro Lidovky.cz sexuolog Petr Weiss. Jedná se tedy o symbiózu mezi neškodnými devianty a podnikavými slečnami. Výhodou je, že při takovém byznysu na rozdíl od klasické prostituce nedochází k šíření pohlavních chorob. Ve hře může být tak maximálně alergická reakce na syntetické vlákno kalhotek…

Mohlo by vás zajímat

Další články