Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Bývalý voják, křesťan, zabil svoji muslimskou ženu a dceru. Jejich krví napsal na zeď Allahu Akbar

David a Komel se poznali v roce 2008 v Texasu.
Policie tento týden zveřejnila spis popisující vraždu a následnou sebevraždu, která se udála v Kalifornii, nedaleko města San Bernardino v roce 2014. Armádní veterán zabil svou ženu, která konvertovala od islámu ke křesťanství. Následně také jejich pětiletou dceru Raniyu. Dvě hodiny po jejich vraždě si přiložil pistoli k hlavě a spáchal sebevraždu. Na zdi nechal nápis napsaný krví - Allahu Akbar.

Komel Crowley byla muslimka vychovaná v Pákistánu. Ke křesťanství konvertovala po tom, co se provdala za Davida Crowleyho. Policie v domě nalezla tři mrtvá těla. David měl zabít manželku, následně jejich dceru a po dvou hodinách od jejich vraždy obrátil zbraň proti sobě. Nápis na zdi byl podle vyšetřovatelů sarkastický odkaz na manželčinu minulost.

Podle rodiny a především sestry Davida se pár v posledních měsících hodně distancoval od svého okolí. Důvodem měly být spory kvůli narážkám a výsměchu okolí, které nesl bývalý voják velmi těžce. Komel, která byla nutriční terapeutka a měla šest let bezproblémové praxe v oblasti lékařské nutriční terapie, psychologie, výživy a celostní medicíny, měla asi měsíc před tragickou událostí napsat v emailu sestře svého muže: „Procházíme osobní krizí, snažíme se to zvládnout sami, jako rodina. Nedostává se nám podpory, jakou bychom potřebovali, a proto to musíme zvládnout sami, jako partneři, milenci a především rodiče.“ Narážela podle DailyMailu Komel na kulturní problém v rodině.

Policie nalezla také otevřený notebook se vzkazem: „Miloval jsem vás všechny z celého srdce,“ který po sobě zanechal David Crowley.

Armádní veterán podle jeho přátel trpěl depresemi, velké následky na něm zanechala služba v armádě a měl také problémy s financováním filmu, na kterém tvrdě pracoval. Dokument měl USA popisovat jako policejní stát, ve kterém se hroutí sociální systém a platí stanné právo. V den, kdy se měl muž dozvědět o tom, že od filmu odcházejí sponzoři, připravil o život tři lidi, včetně sebe.

Mohlo by vás zajímat

Další články