Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Bývalý Vémolův kamarád natvrdo: Karlos je kašpar, má všude dluhy! I já naletěl, přiznává

+ Další 4 fotografie

Kolem Karlose Vémoly je v posledních měsících pořádný rozruch. V souvislosti s jeho jménem se řeší nejen opakované nevěry, ale třeba také kauza týkající se nelegálního chovu exotických zvířat. K oběma situacím se zápasník staví samozřejmě odmítavě a jakoukoli vinu popírá. Do ohně ale nyní přiložil Karlosův bývalý kamarád Patrik Pejcha, který v rozhovoru pro eXtra.cz promluvil o společném sporu, Karlosových  údajných daňových podvodech a dluzích na každém rohu. "Je to chudák. S Lelou udělali víc ostudy než Felix s Dádou," nechal se slyšet. Promluvil i o milenkách a užívání drog. 

Od Karlose Vémoly se v posledních měsících odvrátily nejen stovky fanoušků, ale i mnoho přátel. Jedním z nich je i Patrik Pejcha, který se nejen s Karlosem, ale i jeho ženou Lelou zná roky. "Trošku jsem mu naletěl," říká v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytl na tiskové konferenci organizace Red Face, jíž je spolumajitelem.

Právě v rámci této příležitosti totiž Patrik vyzval "Terminátora" Vémolu na zápas a bylo patrné, že za výzvou stojí mnohem více než třeba pokus o zviditelnění, jak si mnozí mohou myslet. Vémolovi totiž nabídl milion korun, pokud výzvu přijme.

Kamarádství skončilo u soudu

"Máme spor ohledně tygrů, kde on mě oklamal. Měl dodat papíry a další věci, víc bohužel nemohu říkat. Řešíme to u soudu, kam jsem ho udal i já sám. Soud rozhodl, že mi má vrátit peníze, které mi dluží," tvrdí Pejcha. "Mám vše prokázané ať hlasovkama, tak zprávama od něj," dodal. Karlos se ale k finančnímu vyrovnání prý nemá.

Patrik prý navíc není jediným, komu Karlos, který rád dává na odiv svůj opulentní život, dluží peníze. "Nevím, co k tomu víc říct. On teď jen blbě kecá, protože je suchej. Znám ho šest let a toho člověka neznám s penězi. Je to chudák. Dluží za jeden barák v Anglii, kam dnes ani nemůže jezdit z důvodu, že tam má nějaké daňové podvody. Dluží za slavnej Vémoland, dluží za auta, za všechno. Nepamatuju si ho s penězma," uzavřel. Právě v Anglii žijí Karlosovy dvě děti z předchozího vztahu. Podle Patrika ale zápasník zemi od doby covidu právě kvůli výše zmíněným důvodům nenavštívil.

Karlos udělal víc ostudy než Dáda

"Trošku jsem mu naletěl. Nejde mi o peníze, co mi k dnešku dluží, ale o spravedlnost. Proto mu nabízím milion korun za to, když sem se mnou vleze, a já všechno stáhnu. Nechám mu i ty peníze, co mi dluží. Ale myslím, že to nepřijme," upřesnil Karlosův bývalý kamarád svou výzvu. Ten si na sebe ušil poměrně velké sousto.

Ať má Karlos na svém kontě sebevětší skandály, stále patří mezi naše tuzemské MMA špičky. "Není to pro mě velké sousto, myslím si, že dnes už Karlos není velké sousto pro nikoho. Teď už je to spíš kašpar. Tolik ostudy v téhle republice neudělal ani Felix s Dádou, oni je fakt překonali," nebral si servítky. Patrik se v rozhovoru pro eXtra.cz vyjádřil ale i směrem k Vémolovým nevěrám nebo užívání drog. Jelikož jde o velmi závažná a šokující obvinění, která Pejcha sdělil hned několika redakcím, oslovili jsme kvůli vyjádření i samotného Vémolu. Ten nám ale do vydání článku, jak je jeho zvykem, neodpověděl. 

Související články

Další články

Nejnovější kauzy