Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bývalý šéf podezřelého z vraždy Maddie: Je čas přestat hledat, víme, co se s ní stalo

Bývalý šéf podezřelého z vraždy Maddie: Je čas přestat hledat, víme, co se s ní stalo
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
únos
Německý pedofil Christian Brueckner (43) je podezřelý v případu Madeleine McCann, která zmizela beze stopy v roce 2007 z apartmánu v Portugalsku v resortu Praia da Luz. Britské dívce byly tehdy pouhé tři roky. Krátce po zmizení holčičky začal pracovat jako číšník v restauraci muže jménem Tiziano Ilg. Ten už v minulosti na sociálních sítích prohlásil, že je čas Maddie přestat hledat.

Teprve tříletá Madeleine McCann, které rodiče říkali Maddie, zmizela už před 13 lety na dovolené v apartmánu Praia da Luz v portugalském Algarve. Podezřelým číslo jedna je nyní německý pedofil Christian Brueckner, který v minulosti v Portugalsku žil a dokonce pracoval v hotelové kuchyni v letovisku, kde pobývala rodina holčičky.

Krátce po zmizení Maddie usvědčený pedofil z Praia da Luz odešel a odstěhoval se do portugalské vesnice Foral, kde začal pracovat jako čísník v restauraci. Tu vlastnil muž jménem Tiziano Ilg, který je aktuálně v hledáčku policie.

Ačkoliv Tiziano není z ničeho podezřelý, kriminalisté si s ním chtějí promluvit kvůli jeho výroku na sociálních sítích. V roce 2016 totiž z profilu s falešným jménem okomentoval na Facebooku článek, který pojednával právě o zmizelé Maddie. „Je čas ji přestat hledat a snít. Všichni to víme,“ napsal tehdy podle informací britského deníku The Sun.

Christian Brueckner nedělal tajnosti

Vzhledem ke spoustě svědectví lidí z okolí Bruecknera, která v poslední době vyplavala na povrch, se zdá, že s utajováním svých činů si starosti nikdy nedělal. V jeho posledním zaměstnání před zatčením se kolegové začali bavit o Maddie, načež začal vyšilovat. „Řval, že to dítě je mrtvé a že je to dobře. Pak řekl, že těla se lze zbavit rychle, protože prasata žerou lidské maso,“ řekla jeho bývalá spolupracovnice. Policie se nyní pokusí zjistit, zda Christianův někdejší zaměstnavatel Ilg neví víc.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy