Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bývalý šéf Formule 1 Bernie Ecclestone se v 89 letech stal znovu otcem, dočkal se syna

Bývalý šéf Formule 1 Bernie Ecclestone se v 89 letech stal znovu otcem, dočkal se syna
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
porod
Bývalý šéf Formule 1 Bernie Ecclestone se ve věku 89 let stal počtvrté otcem. Jeho žena Fabiana Flosi (44) přivedla na svět chlapečka. Bernie už má z předchozích vztahů tři dcery, z nichž tu nejstarší dělí od miminka věkový rozdíl 65 let.

Bernie Ecclestone a jeho žena Fabiana Flosi se podělili o radostnou novinku. Na svět přišel jejich první společný potomek a vůbec první syn bývalého šéfa Formule 1, který měl dosud jen dcery. „Máme syna, jmenuje se Ace a já jsem neskutečně šťastný,“ řekl Ecclestone magazínu Blick.

Fabiana Flosi, která se stala poprvé matkou, se rozpovídala o porodu. „Ace přišel na svět rychle, porod jsem měla během 25 minut za sebou. Díky bohu,“ řekla manželka bohatého automobilového funkcionáře a bývalého pilota.

Ecclestone už má tři dcery, nejstarší z nich se jmenuje Deborah a od maličkého sourozence ji dělí věkový rozdíl 65 let. Další dvě dcery, Tamaru a Petru, má z druhého manželství a oběma je jen něco málo přes 30 let.

Věk Bernieho Ecclestonea

Bernie Ecclestone těhotenství své ženy oznámil už v dubnu. Tehdy čelil velké kritice ohledně svého věku, lidé nemohli pochopit, že se v 89 letech rozhodl stát znovu otcem. Sám Bernie však tvrdí, že nevidí rozdíl mezi čísly 89 a 29 a že na věku nezáleží, protože bude mít stejné problémy jako kterýkoliv jiný a mladší rodič.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy