Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Bývalý přítel Shopaholicadel David Pražák: Po rozchodu se mu začalo dařit s dlužníkem Datlem

David Pražák od Shopaholicadel: Daří se mu, chce si koupit nové auto
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
bizár

Expřítel Shopaholicadel, David Pražák, ukazuje den co den, jak se má po rozchodu dobře. Má dvě práce a nyní společně s Markem Valáškem alias Datlem začali sázet. Na Instagram oba dva sdíleli, jaké peníze jim to vynáší. Pražák si dokonce brousí zuby na nové auto. 

David Pražák alias Fregamer, jak si sám přezdívá, to po rozchodu rozjíždí naplno. Pracuje v Boleslavi jako operátor výroby a brigáduje v Candy Life. „Teď jsem zabraný do práce (ano, pracuji RUKAMA od pondělí do pátku, a dokonce někdy i o víkendu),“ ​sdělil dříve. Aby toho nebylo málo, začal sázet. „Jestli mi vyjdou ještě dva tikety, co od nich mám na dnes, koupím si příští týden auto. Mám takovou radost, kámo,“ píše Pražák na Instagramu Marku Valáškovi.

Jejich sázení vyvolalo mnoho rozporuplných reakcí a nedůvěry. Po účasti v reality show Likehouse na Datla prasklo, že jeho dluhy čítají zhruba dva miliony korun, proto se zdá fanouškům zvláštní, že zrovna on by jim měl radit s tím, jak si vydělat peníze. „Viděl jsi tu reakci Sibiřana, kde říká, že je to blbost? Přitom mně to funguje, nechápu, co je schopnej udělat pro čísla. Už se těším na to auto,“ podivuje se Pražák nad reakcí dalšího influencera.

Budu mít auto

Nedůvěru vzbudil i fakt, že ani jeden z influencerů zpočátku nechtěl sdílet své tikety. Pražák nakonec prolomil ledy a své tikety s hashtagem #budumitauto sdílel. Je patrné, že expřítel Shopaholicadel se snaží sehnat peníze, kde to jde. Se svou novou partnerkou čeká holčičku, peníze tedy budou potřeba.

David se chce o rodinu postarat, je to pro něj absolutní priorita a jak vidíme, k vydělání peněz využívá všelijaké cesty. „Priorita je pro mě moje nádherná žena a moje dcera, kterou v sobě nosí. A také můj nevlastní syn, kterého beru jako vlastního,“ řekl. Mohou se tedy fanoušci těšit na fotky se zbrusu novým autem? Zatím těžko říci...

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy