Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Bývalý přítel Niky Doné si z rozchodu nic nedělá. Na sociálních sítích láká holky na nahé fotky!

Nika Doné si zrušila sociální sítě.
+ Dalších 40 fotografií
Nedávno jsme informovali o rozchodu Niky Doné a jejího přítele, se kterým působili šťastně a harmonicky. "Pedritko", jak si sám svalovec říká, to zřejmě rozchodil hodně rychle. Jen pár dnů po rozchodu pověsil na sociální síť tuto odvážnou nahou fotku z vany. Láká na své svalnaté tělo holky?

Robinsonka Nika Doné patřila mezi nejvýraznější soutěžící první řady reality show Robinsonova ostrova. Když holohlavá kráska po skončení soutěže ukázala svou pravou tvář, tak si ji fanoušci okamžitě oblíbili. Všechno vypadalo naprosto ideálně. Nika zářila štěstím po boku svého přítele. Jenomže stačilo pár měsíců a něco se v životě bývalé maskérky pornohvězd změnilo.

Najednou zmizela kompletně ze všech sociálních sítí a její přítel vydal jen strohé vyjádření na Instagramu. „Prosím vás, s Nikou už spolu nejsme. Nemá žádnou sociální síť. Prosím, už se na ni neptejte. Děkuji.“ Krátce nato ale bez problému uveřejnil své nahé tělo ve vaně na svůj Instagram, kde vystupuje pod jménem „Pedritko“.

I právě díky jeho teď už bývalé holce se mu povedlo na svůj profil přilákat více než 15 tisíc sledujících a samozřejmě z větší části jsou to ženy. Rozchod zřejmě nebyl natolik dramatický a Pedritko momentálně láká kočičky na své super vymakané tělo.

Mohlo by vás zajímat

Další články