Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Bývalý partner Vondráčkové Peksa: Slova o veselce s ledovou Mirkou ze Svatby

Marek Peksa a Mirka Fialová tvoří pár.
Zdroj: se souhlasem Marek Peksa / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
vztahy

Už začátkem roku jsme informovali, že fitness trenér a hokejista Marek Peksa randí s krásnou Mirkou ze Svateb. Zdá se, že tohle pouto je skutečně velmi pevné a pár spolu dál září na Instagramu. Dokonce se nafotili romanticky ve svatebním. Peksa, který byl v minulosti spojovaný s Lucií Vondráčkovou nebo Kairou Hrachovcovou, prozradil pro eXtra.cz, kdy se dal s Mirkou dohromady a jak se jejich vztah aktuálně vyvíjí. 

Zdá se, že opravdovou lásku našla Mirka ze Svatby na první pohled skutečně až v reálném životě. Krásná dlouhovlasá blondýnka, kterou lidé měli za ledovou královnu, tvoří už nějakou dobu pár s hokejistou a fitness trenérem Markem Peksou, o němž se v minulosti psalo ve spojení s Lucií Vondráčkovou nebo Kairou Hrachovcovou.

Mirka a Marek spolu začali randit po reality show

Redakci eXtra.cz prozradil, že se s Mirkou znal ještě před odvysíláním Svateb, avšak pomyslná jiskra přeskočila až po konci reality show.

"S Mirčou jsme se seznámili už dlouho před tím, než do Svatby na první pohled šla. Určitě není pravda, že jsem si ji vyhlédl až v reality show. Začali jsme spolu chodit až nějaký čas po odvysílání," svěřil se Peksa, se kterým Mirka nedávno nafotila romantické snímky, jež si sdílela na Instagramu. Některé fotografie byly i svatební, avšak o jejich vlastní svatbu nešlo.

Pár na vlastní svatbu zatím nepomýšlí

"Nad svatbou ani jeden nepřemýšlíme, nebydlíme spolu, protože jsme každý dost pracovně vytížený. Takže to zatím do společné domácnosti spojit nejde, jelikož nejsme ze stejného města. Já pracuji v Šumperku a Mirča ve Zlatých Horách, společnému bydlení se nebráníme," dodal se slovy, že si Mirka dobře rozumí i s jeho dcerou, kterou má z předchozího vztahu.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy