Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Bývalý partner Lucie Bílé Petr Kratochvíl se nevybíravě pustil do Čechů: Jsou líní a vyčuraní!

V dobách, kdy spolu ještě s Luckou žili.
Zdroj: profimedia.cz
Bývalý životní partner Lucie Bílé (50) Petr Kratochvíl (56) po dlouhé době promluvil a stojí to za to. Nebojí se pořádně radikálních názorů a navést se do "svého" lidu. Čechy nemůže vystát a nemá pro ně hezkého slova.

Úspěšný podnikatel už dlouhá léta žije v zahraničí, protože mu začala vadit česká nátura. Radši pendluje mezi USA a Portugalskem a na našem národu nenechal nit suchou. Přesto se sem ale občas vrací kvůli byznysu a má stále ještě vilu v Jevanech.

„Češi jsou ve své většině prazvláštní národ. Takovej předposranej, divnej, udavačskej, závistivej,“ nechal nahlédnout do svých pocitů Kratochvíl, otec jediného syna Filipa Lucky Bílé.

„Nikdy bych to neřekl, kdybych neměl srovnání se zeměmi, kde jsem profesně pracoval, od Španělska přes Portugalsko, Itálii, Francii, po celé Americe, Asii. Tenhle národ z toho vychází absolutně nejhůř,“ dodal milionář další nelichotivou poznámku na Čechy, který dokonce přiznává, že se mu za oceánem začalo dařit až v době, kdy se přestal bavit s jinými Čechy.

Ještě k tomu mu přijde, že my jsme dost vyčuraní a zkoušíme ze všeho vytřískat maximum za minimum úsilí.

„Když si pozvu řemeslníka ke mně do Jevan, nejdříve se podívá na dům, na moje auto a v tu chvíli je cena dramaticky jiná, než jakou mi říkal v mobilu, například,“ dodal Kratochvíl v rozhovoru pro Reflex.

Související články

Další články