Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Bývalý muž Partyšové: Manželství s Gábinou plné styků s jinou ženou! A teď jí udělal dítě

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
PONÍŽENÍ
Jsou to ale škatulata, hejbejte se! Loni v květnu se Gabriela Partyšová (40) chtě nechtě musela rozvést s prachatým Danielem Farnbauerem (42). Ten jí ale zasadil krutou podpásovku, když se ještě před ukončením svazku s moderátorkou vrátil ke své exmanželce Lucii. I když Gábina chtěla miminko, dočká se ho až nyní staronová žena Lucie. Ale to rozhodně není vše, co musí Partyšovou bolet!

Necelé dva a půl roku manželství se zazobaným Danielem Farnbauerem vzalo za své, navíc přišlo ponížení, které si jen málokterá žena dokáže představit. Aby někdo kvůli jiné opustil svou ex a po čase se k ní vrátil a navíc s ní ještě zplodil dítě, to je opravdu rarita naznačující, jak moc byl asi chlapík s novou ženuškou šťastný. Ale stalo se.

Naše velmi dobře informované zdroje z okolí Farnbauerových navíc přišly s dalšími pikantními informacemi.

„Nevím, jestli se dá o manželství Gábiny (40) s Danielem říct, že jim to klapalo. On stále Lucii volal a taky za ní chodil, a to i v době, kdy se to ještě s Gábinou zdaleka nehroutilo. A Daniel si exmanželku nastěhoval zpátky do vily dlouho předtím, než proběhl rozvod. Všem těm vyjádřením moderátorky, jak s manželem zůstávají přáteli, se rodina jen nevěřícně smála,“ prozradili nám lidé blízcí staronové dvojici.

Ale to zdaleka není vše, co jsme se dozvěděli. Brzy přineseme další informace!

Související články

Další články