Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Do Slunečné nastupuje Jan Dolanský: Vrací se snad bývalý milenec Sylvy Popelkové?

Zdroj: FTV Prima
+ Další fotografie
slunečná
Do seriálu Slunečná nastupuje populární herec Jan Dolanský (42). Bude hrát tajemného muže, který má společnou minulost se Sylvou Popelkovou, kterou hraje Bára Jánová (31). Co je k sobě poutá? Jde snad o bývalého přítele?

Máme tu novou postavu, která se objeví na statku. Do Slunečné nastupuje bratr Tonyho, kterého si s chutí zahrál Jan Dolanský. Toho můžete znát například z kultovního filmu Perníková věž nebo z drsné detektivky Sametoví vrazi.

Dolanský hraje ve Slunečné muže, který se vrací z basy. Kriminál ho změnil. Co ve Slunečné chce? „Zdá se, že Jakub je na statku mezi místními oblíbený. Nějakou charakteristiku postavy jsem dostal. Evidentně spolu bráchové v minulosti dělali nějaké nekalosti. Kradli auta a Tonyho pustili dřív, protože to brácha nejspíš vzal na sebe, tak tam zůstal déle. Očividně to ale nebude zlý kluk, jen na chvíli sešel na scestí,“ popsal svou roli Dolanský.

Slunečná na nohou! Má dítě se Sylvou?

Jak to bude mít se Sylvou Popelkovou? To herec prozradit nemůže. Každopádně je zřejmě spojuje společná milostná minulost, ze které možná vznikla i dcera.

„To, jestli je Jakub její otec, to ani já nevím, ale vypadá to, že ta společná minulost se Sylvou je uzavřená,“ říká Dolanský s úsměvem.

Související články

Další články