Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bývalý milenec Agáty Prachařové promluvil: Co si myslí o jejím tělu?

Byla to její první přehlídka po druhém porodu.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 27 fotografií
Na sociálních sítích se v posledních dnech řeší zejména postava Agáty Prachařové (32), která si vyšla na módní molo v plavkách s modřinami a postavou, kterou po dvou porodech formuje každodenním cvičením. Někteří jí za odvahu tleskají, druzí ji kritizují. Redakce eXtra.cz oslovila jejího bývalého partnera, zpěváka Sámera Issu (32), který ji po letech, kdy s Agátou dováděli pod peřinou, zhodnotil.

Sámer prožil s Agátou milostný vztah, o kterém se dá mluvit jako o tom italském. Asi stokrát se rozešli proto, aby se vášnivě vraceli. Agáta tehdy oplývala krásou a o její postavě si šuškali návrháři módních domů.

Jenže čas a zejména porod se na ženách, jak je známo, umí pořádně vyřádit. Sámer při pohledu na snímky, na nichž se Agáta promenáduje po mole, zůstal chladný. „Je to pořád holka jako lusk. Je to hodně let dozadu, kdy jsme spolu randili, ale musím uznat, že na to, že má za sebou dva porody, vypadá skvěle. Důležité je, jak se cítí a ne, co říkají ostatní. Myslím, že jí to pořád sluší a rozhodně se nemá za co stydět,“ řekl nám zpěvák, jenž se objevil v první řadě SuperStar, a své bývalé lásce vysekl skvělou poklonu.

Agáta už v minulosti hravě zvládala rozdělit lidi na dva tábory. A právě tohle uměla jako jedna z mála skvěle. Je vidět, že je ve formě, a to nejen v případě, že jde o modelingové molo – zkrátka stále se jí daří vytvářet v lidech rozporuplné emoce. Jen tak dále, Agáto!

Související články

Další články