Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Bývalý manažer Schumachera šokuje: Manželka Corinna tají jeho opravdový stav

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
obvinění
Bývalý závodník Formule 1 a sportovní hvězda Michael Schumacher (50) se před šesti lety vážně zranil na lyžích. Od té doby nebyl spatřen na veřejnosti a rodina úzkostlivě tají, jak na tom bývalý závodník je. O tom si myslí své i bývalý Schumacherův manažer Willi Weber. Ten chtěl svého kamaráda navštívit, jenže mu to nebylo umožněno.

Weber je přesvědčen o tom, že manželka Corinna tají opravdový Schumacherův (50) stav a lže o jeho údajných pokrocích v léčbě. Jinak si nemůže vysvětlit, proč mu nebylo umožněno svého přítele navštívit.

Willi Weber si tato podezření nenechal pro sebe a rozmluvil se do médií. Obvinil manželku sedminásobného mistra světa, že se bojí, aby se veřejnost nedozvěděla pravdu.

„Vím, že byl Michael vážně zraněný, ale bohužel nevím, jaké pokroky v léčbě dělá. Chtěl bych vědět, jak se mu daří, potřást si s ním rukou nebo mu jen pohladit tvář,“ svěřil se. V hlase bylo cítit zklamání, že mu rodina návštěvu nepovolila. „Pravděpodobně se bojí, že hned uvidím, co se děje a zveřejním pravdu,“ řekl zahraničním médiím.

Dodal ale, že v Michaela stále věří a že pokud existuje možnost, nakonec se vyléčí a oni se opět shledají. „Vím, že je bojovník. Pokud existuje šance na zotavení, dokáže to. Tohle nemůže být konec. Modlím se za něj a jsem přesvědčen, že se znovu uvidíme,“ dodal.

Informace o závodníkově stavu se objevují jen zřídka. Naposledy se mluvilo o tom, že měl být v září převezen na kliniku Georges-Pompidou v Paříži, kde měl podstoupit transfuzi kmenových buněk, aby došlo ke zmírnění zánětu. Tamní sestra na kardilogii prý přiznala, že se u nich závodník léčí a že je při vědomí.

Michael Schumacher žije se svou rodinou v domě na břehu Ženevského jezera a navštěvují ho jen blízcí přátelé pod podmínkou toho, že o stavu legendy nesmí informovat média. Stejně tak mlčí i lékaři a Schumacherova mluvčí Sabine Kehmová.

Mohlo by vás zajímat

Další články