Dědička miliardového obchodu Top Shop byla vyfotografována s Jeremym letos v červnu v Turecku, když si pár užíval milostných hrátek. Teď se Jeremy na jachtě v Monaku objevil v přítomnosti její matky Tiny Green. Vypadá to, že až se mu podaří rozvod se současnou ženou, zapadne do rodiny miliardářů jako nic.

Dvaatřicetiletý model je pěkné kvítko. Zatímco seděl ve vězení, čekala na něj jeho žena Melissa Meeksová doma se třemi dětmi. Potom, co se Jeremyho policejní fotka objevila na internetu, stal se z ní doslova virál a z Meekse udělala přes noc modela.

Sláva mu stoupla rychle do hlavy a bez toho, aby to oznámil své ženě, začal randit s Chloe. Manželka to zjistila po uveřejnění fotografií z Turecka.

Melissa má tři děti, dvě z předchozího vztahu a Jeremyho Juniora (7), kterého má s Meeksem. Na svém Instagramu napsala, že jejich odloučení nesou špatně hlavně děti, pro které byl otcem. Zatímco ona na něj čekala, než si odsedí svoje, on jí to oplatil tak, že si užívá s různými celebritami. Teď samozřejmě se svou „pravou láskou“ miliardářkou Chloe Greenovou.