Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bývalý královský bodyguard promluvil: Meghan Markle a princi Harrymu jde o život

Bývalý královský bodyguard promluvil: Meghan Markle a princi Harrymu jde o život
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
ochrana
Poté, co se Meghan Markle (38) a princ Harry (35) vzdali královských povinností a přestěhovali se z Británie do USA, rodina o ně začala mít strach. Především princ William (37), který se se svým bratrem nedávno usmířil, má neodbytný pocit, že se může stát něco skutečně špatného. S tím souhlasí i bývalý bodyguard královské rodiny.

Meghan Markle a princ Harry společně se synem Archiem začínají nový život. Po odchodu z královské rodiny se rozhodli usadit v Los Angeles, to ale mezi jejich blízkými vyvolává obavy o jejich bezpečnost. Především princ William má o svého bratra velký strach.

Mezi královskými bratry proběhlo několik telefonátů, v nichž měl podle britských médií William žádat Harryho, aby zvážil přestěhování zpět do Anglie, nebo alespoň na bezpečnější místo, než je Los Angeles. Pár ze Sussexu tuto možnost zvažoval, ale takzvané město andělů nakonec zvítězilo.

Strach o Meghan, Harryho i Archieho je opodstatněný. Jejich odstěhování do Ameriky znamená, že se vzdali špičkové královské ochranky, která přesně věděla, jak ochránit členy královské rodiny. Bezpečí tak vyměnili za pro ně nový druh svobody.

Obavy o Meghan Markle a prince Harryho

Radost z nového života Meghan a Harryho nemá ani bývalý bodyguard královské rodiny Simon Morgan, který si myslí, že nová ochranka manželského páru a jejich syna se bude učit za pochodu. Nejde totiž o běžné celebrity. „Ve službě nemohou mít špatný den. Musí vždy vše udělat správně, člověku se zlými úmysly stačí udělat správně jednu jedinou věc,“ popsal Morgan.

„Nejde jen o odstrkování fotografů, obávám se, že taktiky ochranky Meghan, Harryho a Archieho nebudou dostatečně dobré. Může dojít k něčemu strašlivému, katastrofickému,“ vysvětlil bývalý královský bodyguard své obavy.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy