Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Bývalý fotbalista Ujfaluši vyvedl dospívající dceru Kačenku: Je z ní pořádná kočka!

+ Dalších 10 fotografií
povedla se
Na svoji jedinou dceru Kačenku nedá někdejší proutník Tomáš Ujfaluši dopustit. Vždy se s talentovanou dcerkou, která prorazila v muzikálech, chlubil. Nyní se s ní po delší době ukázal na veřejnosti. Z Kačenky Ujfaluši je neskutečná kočka.

Dcera bývalého fotbalového obránce Tomáše Ujfalušiho (41) Kateřina se chtěla už odmala stát zpěvačkou. Pyšný tatínek s ní obrážel jeden muzikálový konkurz za druhým a Kačenka Ujfaluši si tak začala plnit své sny. Zahrála si už v několika dětských muzikálech a má za sebou řadu koncertů.

Kačenka zpívá už od 4 let a rodiče ji vždy v jejím talentu podporovali. I když spolu nežijí, maminka Kateřina s tátou Tomášem mají nadstandartní přátelské vztahy. V minulosti bývalý reprezentant už několikrát přiznal, že je na známosti se ženami starý a chce se věnovat pouze jedné ženě – a to právě dceři Kačence.

V pondělí se otec s dcerou objevili na křtu alba zpěváka Petra Kutheila a všem přítomným spadla brada. Kačenka vyrostla do krásy a je z ní velmi pohledná mladá dáma.

Mohlo by vás zajímat

Další články