Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bývalku boháče Richarda Chlada vyhodili z letadla: Lia Kees odmítla roušku a dostala pokutu

Bývalku boháče Richarda Chlada vyhodili z letadla: Lia Kees odmítla roušku a dostala pokutu
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
nepříjemné
Kvůli rozšířené nákaze koronavirem jsou v mnoha zemích zavedena plošná opatření v podobě nošení roušek, dodržování rozestupů nebo dalších pravidel. Modelka Lia Kees si nevzala roušku do letadla a byla hned poté vykázána z přepravy. Tučná pokuta ji neminula...

"Těsně před vyloučením z přepravy a následnou pokutou za nedodržování pravidel nastavených nejen leteckou společností. Fakt netuším, čemu ty ušmudlané roušky pomůžou," napsala bývalá Miss Europe Lia Kees na svůj Instagram. Na fotce je jasně vidět, že všichni kolem ní mají roušku, jen bývalá přítelkyně podnikatele Richarda Chlada ne.

Odmítání roušek a vytočení Češi

Nošení roušek je zavedeno v mnoha zemích, ale najdou se tací, kteří je odmítají. Například Češi se domlouvají na protestech a pochodech proti rouškám, tvrdí dokonce, že žádný covid-19 neexistuje a je to jen fraška ze strany vlády. "Smekám, Lio! Respekt! Přesně tohle je potřeba," vyjádřil se fanoušek Petr.

Na druhé straně stojí ti, kteří nařízení vlády striktně dodržují a roušky nosí. "Promiň, je normální respektovat nařízení. Kdyby si každý dělal, co chce a nerespektoval by jiné, vznikl by kolaps. Když to jiní zvládnou, zvládneš to i ty," napsal jí jeden z uživatelů pod fotku.

Rozchod kvůli žárlivosti

Je to jen pár měsíců, co podnikatel Richard Chlad oznámil s Liou Kees rozchod. Jako důvod uváděl alkohol, což však bývalá Miss Europe striktně odmítla. "O alkoholismus vůbec nešlo. Richard byl hlavně hodně žárlivý. Důvody rozchodu, který byl mimo jiné mým rozhodnutím, leží daleko hlouběji než u láhve prosecca, jak uvedl pan Chlad. Nikdy jsem neočekávala, že se naše soužití bude rozebírat veřejně. Je mi líto, že se náš vztah rozpadl. Bylo to však tím nejlepším rozhodnutím a řešením. Přesto vše přeji panu Chladovi do života hodně štěstí," řekla redakci eXtra v červenci Lia.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy