Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bývalka zesnulého DJ Aviciiho začala nový život: Modelka Tereza Kačerová se vrátila do Česka

Bývalka zesnulého DJ Aviciiho začala nový život: Modelka Tereza Kačerová se vrátila do Česka
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 15 fotografií
galerie
Letos na jaře uběhly už dva roky od smrti švédského DJ Aviciiho (†28). Česká modelka Tereza Kačerová, která měla s Aviciim vážný vztah, při příležitosti jeho nedožitých jednatřicátých narozenin na zesnulého přítele jistě zavzpomíná. I když už mezitím randila s jiným DJ, teď to vypadá, že modelka začíná nový život, navíc zpátky v Česku.

Modelka Tereza Kačerová, která se ze smrti svého partnera nemohla dlouho vzpamatovat, se už po roce pochlubila novým přítelem. I když si musela blonďatá kráska projít po tom, co si Avicii vzal život, peklem, nakonec se z tragédie oklepala. S dánským DJ Mortenem Tereza randila celý rok, teď to ale vypadá, že prázdniny trávili každý zvlášť.

S pohledným Dánem léto netrávila

Tereza, která se loni znovu zamilovala, je možná opět sama. S přítelem Mortenem tvořili dokonalý pár. Stejně jako Avicii měl i Morten krásný vztah s Tereziným synem Lukou. Podle instagramového účtu krásné modelky to ale teď vypadá, jako by si dali s blonďatým dýdžejem pauzu. Zatímco Tereza se synem cestují už od června po východní Evropě, Morten užíval léto na Miami a v posledních dnech i na řeckém ostrově Mykonos.

Po společných fotkách z poslední doby není ani památky, proto mnohé napadne, jestli si nedali ti dva od sebe pauzu.

Nový život v rodné zemi

Tereza navíc v červnu naznačila, že se stěhuje zpátky do Prahy. Pochlubila se videem, jak z mostu vedoucího na Slovanský ostrov kouká na Pražský hrad. Pod video pak napsala: "Hádejte, kam jsem se přestěhovala." Je tedy na místě domnívat se, že se i se synem nadobro z Ameriky odstěhovala. Těžko předpokládat, že by se DJ ze Skandinávie, který trvale žije v Los Angeles, za Terezou do Česka přestěhoval - i to se ale vyloučit nedá. Přesto se zdá, že modelka udělala za vztahy se známými dýdžeji tlustou čáru a chce začít žít ve své rodné zemi.

Geniální umělec našel klid až po smrti

DJ Avicii si vzal dobrovolně život 20. dubna 2018. I když se zpočátku nevědělo, jak umělec zemřel, rodina posléze informovala o tom, že spáchal sebevraždu. Podle amerických médií si podřezal žíly střepem z láhve od vína. Avicii chtěl najít rovnováhu mezi prací a soukromým životem, a proto v roce 2016 přestal koncertovat. Ačkoliv své fanoušky miloval, chtěl se alespoň na nějaký čas stáhnout ze záře reflektorů. Ani tak ale neměl klid, který tolik potřeboval. Dlouhodobý stres, který ho celou kariéru doprovázel, vyřešil po svém.

Tereza Kačerová v posledním vzkazu pro zesnulého přítele zmínila, že s ním chtěla strávit celý život a mít s ním dítě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy