Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bývalka Topolánka čeká s novým movitým partnerem dítě: Holčičce dají neobvyklé jméno

Bývalka Topolánka čeká s novým movitým partnerem dítě: Holčičce dají neobvyklé jméno
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
novinka
Modelka Simona Stanton (26) čeká své první dítě. Radostnou novinku oznámila prostřednictvím svých sociálních sítí společně s krásnou fotografií rostoucího bříška. Simona je už v pátém měsíci a miminko čeká se svým manželem, vrcholovým manažerem Alanem, se kterým žije v Dubaji. Děťátku vybrali krásné jméno.

Simona Stanton (dříve Dvořáková) už není pouze modelka. Finalistka České Miss 2012 se po neúspěšném vztahu s Tomášem Topolánkem odstěhovala do Dubaje, kde se začala věnovat józe.

V Dubaji také potkala svého životního partnera, vrcholového manažera Alana Stantona, za kterého se později provdala a dnes prožívají jedno z nejkrásnějších období.

Prostřednictvím sociálních sítí Simona oznámila, že je v 5. měsíci těhotenství. "Nemůžu se dočkat, až se s tebou potkám, moje malinká jóginko," napsala.

Děťátku vybrali krásné jméno

Prostřednictvím dojemného vzkazu, který jí poslal, její manžel také prozradil pohlaví miminka a rovnou i jméno. "Pro mou krásnou ženu, gratuluji k ultrazvuku z pátého měsíce těhotenství. Miluji tebe i Scarlett celým svým srdcem. Myslím na tebe celý den, Alan."

Za manžela, movitého manažera Alana Stantona, se Simona Dvořáková provdala v roce 2017 na pohádkových Seychelách v přítomnosti těch nejbližších. "Někdy se pohádky změní v realitu," napsala ke svatební fotografii. Dnes si říká Simona Stanton.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy