Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Bývalka syna Lucky Bílé začíná válcovat českou hudební scénu: Rosie není jen žhavá kráska

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 5 fotografií
hot rosie
Modrovlasá, nepřehlédnutelná, talentovaná. Zpěvačka I am Rosie, objev tuzemské electro-popové scény, představuje nový videoklip ke zbrusu nové skladbě Can see You. Zatím ne úplně známá zpěvačka, která se snaží prorazit s něčím novým na hudební scéně, se prozatím potýkala s tím, že je to "ex syna Lucky Bílé Filipa Kratochvíla", se kterým před několika lety randila. Nyní se ale snaží prorazit s vlastní tvorbou a navíc u toho vypadá ztraceně dobře.

I am Rosie se narodila v Praze, od čtyř do patnácti let zpívala ve sboru Bambini di Praga, chodila na hodiny klavíru a zpěvu. V 15 letech natočila svůj první song.

Talentovaná hudebnice začínala jako většina muzikantů bez peněz a kontaktů. Chodila občas i do tří prací najednou, aby našetřila dost peněz na hudbu. Dnes na to vzpomíná jako na dobrou, i když tvrdou lekci.

„Zpívání ve sboru mě moc bavilo, ale vždycky jsem chtěla mít vlastní, originální projekt. Nechtěla jsem skončit jako ´jedna z mnoha´, jak to ve sboru obvykle chodí. Moje vize přesahovala mnohem dál. V pubertě jsem si prošla dost bouřlivým obdobím, z hodné, slušné holky, studentky prestižního gymnázia, se stala rebelka s fialovými vlasy. Začala jsem hodně poslouchat zahraniční muziku, natrefila jsme na electro pop a zjistila, že to je přesně to, co mi sedne, co bych chtěla dělat a pořádně u nás rozjet. Všichni mě zrazovali, že to bude dlouhá a těžká cesta – a měli pravdu. Ale rozhodně nelituju," nechala se slyšet Rosie.

Zpěvačka I am Rosie na sebe upozornila již dvěma videoklipy ke skladbám Room 594 a Addicted. Videoklip k  taneční novince Can see You vznikal čtyři dny, natáčel se na osmi místech a podílelo se na něm 55 tvůrců.

Za fascinujícím stylingem stojí šperkařka a designérka Tereza Otahalíková, která pro účinkující vyrobila na míru také speciální doplňky. Značnou část stylingu účinkujících tvoří rovněž oděvy značky AiM návrhářky Michaely Hriňové, které představila na letošním Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Kapela v čele s I am Rosie představí novinku Can see You živě na koncertě spojeném s oslavou a křtem klipu 25. září od 20:30 v Rock Café. Lístky můžete zakoupit ZDE.

Související články

Další články