Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Bývalka Leonarda DiCapria už řádí v nové Pobřežní hlídce: Od téhle blondýny chcete dostat dýchání z úst do úst!

U Kelly by se chtěl topit každý!
Zdroj: Profimedia
Je bývalá snoubenka Leonarda DiCapria důstojnou náhradou za hvězdu Pobřežní hlídky Pamelu Anderson? Odpověď je - ANO! Sice jí do nadupaného hrudníku starší krásky nějakých pár čísel chybí, ale to vůbec nevadí. Na pláži už zachránila svého prvního utopence a během dramatické akce ukázala všechny svoje přednosti.

Kelly Rohrbach nastoupila do nové Pobřežní hlídky a její role je jasná – bude „tou sexy blondýnou“. Vedle nabušeného Zaka Efrona tak tvoří nejpřitažlivější pár celého seriálu.

Blondýna s velikostí košíčků 32 C zahraňovala topící se maminku, ale její rychlou asistenci by určitě radši ocenil nějaký mladík. Kelly měla hlavu zachraňované těsně u svého hrudníku a nakonec došlo i na dýchání z úst do úst.

Kelly si zahrála stejnou postavu jako tenkrát Pamela. Vystupuje jako C. J. Parker a u záchrany jí asistoval bývalý olympijský plavec Matt Brod. Toho hraje Zac Efron, který kvůli roli začal šíleně posilovat.

Místo Davida Hasselhoffa se v roli Mitche Buchannona objeví nabušenec Rock.

Související články

Další články