Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bývalka Kociána z Luneticu vrací úder: Dal mi pěstí a zmlátil i dalšího člověka!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
To jsou ale hodně drsná slova! Jak již redakce eXtra.cz zveřejnila, nejvýraznější člen Luneticu Martin Kocián (42) se nedávno rozešel s bývalkou, kvůli níž byl loni pravomocně odsouzen za její zmlácení. Teď na něj podala další trestní oznámení, podle zpěváka komplet vymyšlené. Co nám Katka řekla šokujícího o svém ex? A kdo promluvil naopak proti ní?

Když na jaře vyšlo najevo, že Lunetic udělil „Kocíkovi“ amnestii pod podmínkou, že už nebude užívat drogy, byl to jeho totální životní restart. Podmínku nedotknout se už fetu bohužel porušil, tvrdí ale, že to souvisí s peklem na zemi, které prožíval s bývalkou Katkou. Ta mu odpustila napadení a vrátila se k němu, dnes už ho zase nemůže ani cítit a poštvala opět proti němu policii.

„Rozešli jsme se, protože Martin má problémy s jistou věcí. Bohužel jsou to pořád drogy. Přeju mu, ať se z toho dostane, podle mě ho ale z toho dostat nejde. Dozvěděla jsem se i od známých, jak na mě hází špínu, což mě ale překvapilo. Fakt na mě, která ho sedm let živila, protože neměl práci?“ řekla eXtra.cz Katka Z. O ní Martin prohlásil, že měli jistou společnou zálibu; jakou, to ale neupřesnil.

„Už jsou na něj dvě nová trestní oznámení. Jedno ode mě, druhé od jednoho kluka. Před pár měsíci byl totiž v Mostě a fetoval tam s nějakou holčinou na bytě. Její přítel tam přijel, tak na něj Martin zaútočil,“ tvrdí dál dívka, která měla dřív s Martinem i incident s údajným přejetím autem

Co tvrdí o napadení

A proč na něj poslala strážce zákona ona? Martin tvrdí, že potřeboval vyřešit majetkové problémy, bývalka ho ale podle jeho slov měla zamknout v lokále, kde v té době pracovala, sebrat mu soukromý telefon a odmítala ho pustit, proto vysklil dveře a utekl Ona to samozřejmě vnímá jinak.

„Měsíc po rozchodu začal volat a psát, jak mě miluje a chce mě vidět (to samé on tvrdí o Katce - pozn. red.). Potřeboval, abych učinila křivou výpověď a zachránila mu krk v případu zbití toho kluka. Přijel, byl samé ťuťu, ňuňu, chtěl, abych se k němu vrátila. Rovnou jsem mu ale řekla, že odmítám lhát a křivě vypovídat na policii. Telefon jsem mu vzala, protože jsem ho kupovala já a měla jsem tam vlastní SIM kartu,“ popisuje zpěvákova bývalá partnerka.

„Martin mi dal pěstí a protože bylo kvůli zavíračce zamčeno, vysklil vchodové dveře a utekl. Byly dvě nebo tři hodiny ráno, tak jsem nemohla zavřít a zavolala jsem policajty. Když mě uviděli, jak jsem byla celá od krve, kontaktovali záchranku a ta mě odvezla do nemocnice,“ líčí svůj úhel pohledu Katka.

Ta nijak nevyvrací Martinovy řeči o tom, jak mu šmírovala telefon. Prý ale měla k žárlení důvod. Popsala nám i to, jaký měl být, její tvrzení jsou ale vůči hvězdě Luneticu natolik dehonestující, že je s ohledem na Kociánovu pověst nelze zveřejnit, i kdyby byly stokrát pravda. To by sám Martin musel přiznat, že se takových věcí odporujících tradicím v heterosexuálním partnerském svazku opravdu dopouštěl.

Pátrání policie

„Nechoval se normálně. Ve vztahu tohle člověk nedělá a nedá se to snášet. To už není o žárlení, ale dobytčárna,“ tvrdí Katka, která nám později nabízela i prý extrémně šokující obsah Martinova telefonu, nakonec svou nabídku ale stáhla s tím, že by tím ublížila zbývajícím členům Luneticu, kteří si to nezaslouží. Redakce eXtra.cz by ale stejně tyto věci z výsostného Kociánova soukromí nezveřejnila, i kdyby je získala.

Sám Kocián říkal, že nechápal její touhu prohledávat mu telefon. „Jsou tam soukromé věci a hlavně věci, které kdyby tam někdo uviděl, mohou být vytržené z kontextu. Třeba si přečtete, jak ten druhý někomu píše ‚zasouložím si s tebou‘, přitom může jít o vyhrocenou srandu,“ bránil se v našem rozhovoru.

Podle Katky bude každopádně za chvíli po Martinu Kociánovi pátrat i policie.

„Zatím se to vede jako přestupky. Ale nechodí tam, vyhýbá se jim, paní mi říkala, že už ho nechají hledat. A je v podmínce za ublížení na zdraví, tomu klukovi ublížil na zdraví tak, že skončil v nemocnici, já taky. A s tou podmínkou to úřad neví. Bude to vracet policii a ta až zjistí, že už je v podmínce, tak to bude řešit už ona,“ tvrdí.

Těžko říci, zda lze věřit jí, nebo Martinovi. Je ale pravda, že manažer Luneticu, který se s kontroverzním členem nikdy nepáral, když dělal problémy, stojí jednoznačně za ním.

Lunetic Martina brání

„Ta holka nemluví pravdu, vůbec nic jí nevěřte. Podle mě ho stahovala ke dnu. Co s ní není, je jako vyměněný, neužívá žádné drogy. Je zamilovaný a úplně se změnil. Maká na plné obrátky. Kdyby v tom zase lítal, byli bychom první, kdo by zasáhl. S tou Katkou jsem si sám za poslední měsíc užil svoje. Opravdu je manipulátorka. Zadržuje mu třeba neoprávněně auto kvůli nějaké z prstu vycucané ceně opravy, kterou měla platit, ale nikoho se nezeptala, jestli ji má dělat. Nevěřil bych jí jediné slovo z toho, co říká,“ říká Zdeněk Obhlídal z Luneticu. A dál si přisazuje.

„Slyšel jsem, že nakonec na tom byla hůř než Martin. Docela mě zaujalo, když jsem zažil, jak mu kontrolovala telefon, prý kvůli feťákům, aby s nimi nekomunikoval. Že je všechny zná. A mimochodem bych se nedivil, kdyby byl Koci loni za její zmlácení odsouzený neprávem. Vím, že se přiznal kvůli advokátovi, který mu to radil, aby dostal podmínku. Mně ale říkal, že ji ve skutečnosti nezbil. A potom, co jsem s ní prožil, bych se nedivil, kdyby mi tvrdil pravdu,“ uzavřel Obhlídal.

Tak uvidíme, zda při vyšetřování dají orgány za pravdu opět Martinově bývalé dívce, nebo tentokrát jemu.

Související články

Další články