Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Bývalka Johnnyho Deppa se stala matkou: Amber Heard dala dceři zvláštní jméno

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Pozitivní zpráva

Americká herečka Amber Heard (35), která se proslavila coby manželka Johnnyho Deppa, má miminko. Názory veřejnosti na Amber, která aktuálně chodí s fotografkou Biancou Butti, jsou různé. Pro některé je herečka oběť násilnického Johnnyho Deppa, pro druhé jen lhářka, která se chtěla na milovaném pirátovi z Karibiku pouze přiživit. 

Herečka Amber Heard šokovala fanoušky nečekanou informací. Náhradní matka porodila herečce dceru, kterou pojmenovala Oonagh. " Jsem nadšená, že s vámi mohu tuto novinku sdílet. Před čtyřmi lety jsem se rozhodla, že chci mít dítě. Chtěla jsem to udělat podle svých vlastních podmínek. A povedlo se," napsala na sociální sítě Amber. Ačkoliv se dcerka narodila už 8. dubna, herečka se s radostnou zprávu pochlubila až nyní.

Amber je bisexuálka

Krásná herečka měla spoustu mužských nápadníků, po jejím boku se ale od roku 2008 objevovala americká umělkyně a fotografka Tasya van Ree. O dva roky později Amber přiznala, že je bisexuálka, a v roce 2015 si vzala Johnnyho Deppa, kterého poznala během natáčení Rumového deníku.

Jejich vztah ale byla jedna velká Itálie. Není tedy divu, že jejich manželství vydrželo jen pár měsíců a už v roce 2016 Amber promluvila o domácím násilí. S tím měl herec údajně začít už o tři roky dříve, kdy ji měl začal bít, fackovat nebo škrtit.

Podle soudu, který definitivně skončil teprve před pár měsíci, však byla obvinění „ve své podstatě“ pravdivá. Soud uznal za pravdivé dvanáct napadení ze čtrnácti, o kterých se původně hovořilo. Nálepka násilníka tak Deppovi zůstala.

Nová kapitola

Amber už se ze vztahu s Deppem oklepala a nyní randí s fotografkou Biancou Butti. Uvidíme, jak dlouho téhle rebelce rodinná pohoda vydrží.
Související články

Další články