Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bývalka Jakuba Štáfka se ztrácí před očima: Timková (31) bojuje s poruchou příjmu potravy

Monika Timková bojuje s poruchou příjmu potravy. Vyhledala dokonce odbornou pomoc.
Zdroj: foto eXtra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 5 fotografií
anorexie

Herečka Monika Timková je kost a kůže! Hvězda Slunečné byla vždy štíhlá, ale v posledních letech její extrémně vyhublá postava a trčící kosti jasně naznačovaly, že s ní není něco v pořádku. A tak šla s pravdou ven. Monika se potýká s poruchou příjmu potravy a má problémy se sebepřijetím sama sebe, přiznala v rozhovoru pro Blesk.cz. Jak s problémem bojuje?


Herečka Monika Timková, hvězda seriálu Slunečná a bývalá partnerka Jakuba Štáfka, se v posledních pár letech začala ztrácet před očima. Toho si všiml snad každý, a tak se rozhodla jít s pravdou ven.

Timková: Porucha příjmu potravy

V rozhovoru pro Blesk.cz otevřeně přiznala, že bojuje s poruchou příjmu potravy, má problémy se sebepřijetím a trpí touhou po dokonalosti. Uvedla, že měla problém normálně jíst.
“Jsem na sebe hodně tvrdá, hodně náročná. Učím se brát jídlo tak, že to není můj nepřítel, ale kamarád, a makám na sobě, aby můj vztah k jídlu byl zdravější,” prozradila v rozhovoru. S problémy se snaží bojovat, vyhledala dokonce odbornou pomoc a chodí na terapie.

Naštěstí na to není sama, krásné brunetce je velkou oporou její současný partner, hokejista Jakub Přibyl. Tomu dokonce veřejně vyznala lásku na svém Instagramu. Zdá se, že v něm konečně našla pravou partnerskou náruč. Předtím randila tři roky s hercem Jakubem Štáfkem, ale jejich cesty se nakonec rozešly.

Herečku jsme potkali na křtu klipu Zachraň život z.s., ve kterém se Monika zhostila hlavní role.

Související články

Další články