Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Bývalka Jágra má koronavirus: Veronika Kopřivová se s přítelem Mirkem nehnou z postele

Bývalka Jágra má koronavirus: Veronika Kopřivová se s přítelem Mirkem nehnou z postele
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
koronavirus
Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (48) Veronika Kopřivová (29) a její současný přítel Miroslav Dubovický (28) byli pozitivně testováni na koronavirus. Modelka je známá tím, že do své práce dává všechno a na jednom místě dlouho nevydrží. S tím má ale na nějakou dobu utrum. Informaci o nákaze virem oznámila na sociálních sítích, ale podle jejich videí nemá ani jeden z nich těžký průběh.

Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický patří mezi jeden z nejhezčích párů českého šoubyznysu. Sympatická modelka je známá tím, že podniká se svojí módní značkou a kvůli tomu také často cestuje. Pandemie koronaviru ale páru, ostatně jako všem ostatním, zkomplikovala plány.

Nyní jak se zdá možná ještě víc, než si oba představovali. Veronika na své sociální sítě umístila vyjádření s tím, že oba jsou nakaženi koronavirem. "Trošku zaspamované zprávy, zda máme covid. Ano, máme," napsala jasně a stručně.

Veronika se s fanoušky podělila o pár záběrů ze soukromí, ze kterých je evidentní, že ani jeden z nich nemá těžký průběh nemoci. Akorát na nějakou dobu budou muset zůstat v karanténě a zapomenout na práci na plný úvazek.

Zatím to ale vypadá, že Mirkovi i Veronice karanténa příliš nevadí a společné chvilky během uzdravování tráví v posteli.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy