Sára Holanová se svěřila, že sex rozhodně nebyl příčinou pádu jejího vztahu se známým youtuberem FattyPillowem. „Probíhalo to úplně normálně, všechno bylo naprosto v pořádku. Mimořádně aktivní sice nebyl, ale mně se to s ním vždycky líbilo,“ popsala Sára ve studiu eXtra.cz. „Mně imponují širší muži, takže jsem byla svým způsobem spokojená,“ upřesnila.

Za dva roky randění s Fattym se i Sára dokázala vyšvihnout mezi české internetové hvězdičky. I proto se jejich rozchod stal ostře sledovaným, na sociálních sítích se navzájem obviňovali a útočili na sebe. Holanová však přiznala, že chyba byla úplně někde jinde. „Trávili jsme spolu 24 hodin denně a už jsme si prostě lezli na nervy. Jednou za tři měsíce jsem jezdívala na Vysočinu, ale stejně jsme si pořád volali. Byli jsme spolu furt, on nepracoval, já nepracovala. On byl hrozně milý a tichý. Ale ten vztah šel z kopce už delší dobu,“ vysvětlila Sára.

Po více než půl roce to vypadá, že se Fatty konečně přes kopačky přenesl. Šlo totiž o jeho první vážný vztah a byl zaláskovaný až po uši. Nyní si ale našel novou dívku, která mu pomáhá udržovat teplo rodinného krbu. „Tu jeho současnou přítelkyni neznám,“ řekla Sára s tím, že Fatty měl známost už těsně po rozchodu.

„On už po mně jednu přítelkyni měl. O tom jsme se spolu bavili a tam to nějak nedopadlo. Prý si nerozuměli, což mě velmi mrzelo, i když jsme se po rozchodu snažili dát několikrát dohromady. Nemrzí mě, že se to nakonec nepovedlo, protože by to vůči té druhé slečně bylo takové nespravedlivé,“ prozradila youtuberka.

I sama Sára už hodila období s Fattym za hlavu a je znovu zamilovaná. „Zatím je to na začátku,“ svěřila se s jiskřičkami v očích. Pokud chcete znát další pikantní detaily nejenom o vztahu s Fattym, určitě si pusťte rozhovor ve videu na začátku článku.