Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Bývalka DiCapria pašovala drogy. Krásná Gigi skončila ve vazbě, nakonec se přiznala

Modelka Gigi Hadid a Leonardo DiCaprio se měli velmi sblížit.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Zatčení

Modelka Gigi Hadid (28) byla se svou kamarádkou obviněna z pašování marihuany. Když přiletěly na letiště na Kajmanské ostrovy, tak u nich celníci při kontrole zavazadel našli malé množství zakázané látky a kuřáckého náčiní. Obě dívky se o dva dny později objevily před soudem, kde přiznaly svou vinu. Dostaly pokutu ve výši 1000 dolarů, jak uvedl web Daily Mail. 

Gigi Hadid je pěkná divoška. S kamarádkou Leah Nicole McCarthy si udělaly výlet z USA na Kajmanské ostrovy, když ale přiletěly soukromým letadlem na mezinárodní letiště Owena Roberta, tak je čekal nepříjemný incident. Celníci u nich v zavazadlech našli malé množství marihuany a kuřácké propriety, jak uvádí web Daily Mail.

Dívky byly zatčeny

Obě se k drogám přiznaly před soudem, který proběhl o dva dny později. Modelčin právní zástupce prohlásil, že šlo o legálně zakoupenou marihuanu v New Yorku s lékařskou licencí. Dívky dostaly pokutu ve výši jeden tisíc dolarů.

Dvojici dívek po příletu a odbavení převezli do vazby na Kajmanských ostrovech, kde čekali na složení kauce. Zatímco konopí je na Kajmanských ostrovech nezákonné, tak olejíčky CBD jsou zde povoleny.

Radostný konec

Pro kamarádky to ale mělo dobrý konec. Nakonec si dovolenou na ostrovech pořádně užívají, jak je vidět z modelčina Instagramu. "Všechno v pořádku," napsala Hadid k příspěvku na sociálních sítích. Poté ihned začala přidávat polonahé fotky v plavkách z pláže, kde je i se svou kamarádkou.

Gigi Hadid v minulosti randila například s Joe Jonasem nebo se zpěvákem a bývalým členem One Direction Zaynem Malikem, se kterým má dceru Khai. Chvíli chodila i se slavným hercem Leonardem DiCapriem.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy