Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Bývalka Brada Pitta Jennifer Aniston: Takhle vtipně okomentovala rozvod s Angelinou!

+ Další 2 fotografie
Psal se rok 2005 a Jennifer Aniston s Bradem Pittem byli šťastní manželé. Pak ale přišlo natáčení filmu Pan a paní Smithovi. A Brad se úplně zbláznil do své kolegyně Angeliny. Jennifer dostala kopačky a byl to rozvod desetiletí. Dlouho byla zhrzená, ale teď se jenom směje.

Tenkrát to bylo opravdové drama, do kterého chtěli mluvit všichni. Butiky v LA dokonce prodávaly kolekce triček „Team Angelina“ a „Team Jennifer“, aby zákaznice mohly ukázat, komu v rozvodu fandí.

Jennifer Aniston (47) byla dlouho zhrzená. Ale manželství jim prostě nevyšlo. Brad Pitt chtěl tenkrát velkou rodinu a Jennifer se mu jenom smála. A všechno, po čem herec tenkrát toužil, našel právě u Angeliny. Teď spolu mají 6 dětí, ale čeká je rozvod.

Angelina měla dost Bradova hulení, pití a záchvatů vzteku před dětmi. Navíc se šušká o románku s herečkou Marion Cotillard, se kterou se seznámil během natáčení filmu. Takže stejný scénář, jaký se stal před deseti lety Jennifer, se nyní děje Angelině.

K tomu má Jennifer jenom jednu poťouchlou hlášku. „To je karma,“ řekla na celé rozvodové dění zdroji Us Weekly.

Aniston je poměrně čerstvě vdaná paní a na svého manžela Justina Therouxe si nemůže stěžovat. Sice na další veselku čekala 10 let, ale teď se může bývalému manželovi jenom smát.

Související články

Další články