Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Bývalka Anety Langerové se provdala: Olga Špátová si vzala o 35 let staršího muže

Bývalka Anety Langerové se provdala: Olga Špátová si vzala o 35 let staršího muže
Zdroj: profimedia
Svatba
Někdejší přítelkyně Anety Langerové (32) se provdala za kameramana Jana Malíře (70), s nímž má malou dceru. Režisérka Olga Špátová (35) si vzala o 35 let staršího muže a obřad se jim podařilo tajit dlouhé dva měsíce.

Režisérka Olga Špátová se dostala do povědomí veřejnosti především díky tomu, že kdysi randila se zpěvačkou Anetou Langerovou. Lesbický vztah ale Olga ukončila a dala to dohromady se sedmdesátiletým kameramanem Janem Malířem. Společně nyní vychovávají dvouletou dceru Olgu.

Pár do toho nyní konečně praštil a rozhodl se říci si své ano. Obřad proběhl už před dvěma měsíci a až doposud se jim svatbu podařilo ututlat. Prozradila je však Olga, když si na tiskové konferenci České televize nasadila jmenovku, na které bylo napsáno Olga Malířová Špátová. Režisérka na sobě měla také snubní prsten a tak už nemělo smysl nic tajit.

Sám Jan Malíř to potvrdil portálu Blesk, kde prozradil, že veselka proběhla už 11. května. "Jsem pyšnej na to, že jsem ji dostal pod čepec," chlubil se kameraman.

Aneta s Olgou spolu randily zhruba před čtyřmi lety, rozešly se v dobrém a dodnes na sebe nedají dopustit. alespoň tedy Olga tvrdí, že je pro ni Aneta nadále jedním z nejbližších lidí na světě.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy