Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Bývalé přítelkyni vykousl spodní ret. Proč to udělal?

+ Dalších 24 fotografií
FOTO UVNITŘ
Kayla Hayes (19) si prošla něčím opravdu příšerným. Její bývalý přítel jí vykousl spodní ret. Chtěl zanechat památku pro její budoucí přátele.

Kayla z Greenville v Jižní Karolíně si prošla doslova peklem. Vše začalo, když v roce 2016 začala randit se Sethem Aaronem Fleurym, kterému v té době bylo 21 a jí bylo pouhých 17. Vůbec se k ní ale nechoval tak, jak by měl.

Podle slov dívky s ní zacházel jako s majetkem a byl manipulativní. Po necelém roce se tedy rozhodla s ním rozejít. Pár týdnů po rozchodu se znovu sešli. Chtěl před nastoupením k válečnému loďstvu napravit své chyby. Naivně si myslel, že se k němu Kayla vrátí. Jenže ta ho odmítla a najednou začalo peklo. Seth se proměnil v násilnou zrůdu.

Přinesl jí květiny s kartičkami a na jedné z nich byl návrh k návratu. „Nic mi na to nepovíš?“ řekl krutý mladík. Kayla mu řekla, že sem nepřišla proto, aby se k němu vrátila. Seth jí řekl, ať vypadne. Jen co se otočila, všechno jí hodil na hlavu. Dívka nasedla zpět do svého auta, celá rozklepaná. Pak se šílenec nebezpečně přiblížil ke Kayle a snažil se ji políbit. Ona ho odstrčila, jenže on se zakousl a doslova jí tak vyrval spodní ret. Pak ji vytáhl za vlasy, dveřmi jí bouchl do obličeje a odjel.

Kayla prý necítila žádnou bolest z toho šoku. Musela být ihned převezena do nemocnice, kde podstoupila operaci. Ďábelský ex se později přiznal, že to udělal právě kvůli tomu, aby zanechal památku pro jeho následovníky, kteří budou chtít s Kaylou randit. Seth byl za zvrácený čin odsouzen k 12 letům za mřížemi. Podívejte se do fotogalerie, jak nebohé děvče dopadlo. Desátý obrázek vás dostane!

Mohlo by vás zajímat

Další články