Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bývalá žena prezidenta USA Ivana Trump má 71 let: Její proměna je neuvěřitelná

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Galerie
Bývalá žena současného amerického prezidenta Ivana Marie Trump ve čtvrtek slaví 71. narozeniny. Zlínská rodačka je podnikatelka, modelka, lyžařka a spisovatelka. Od manželství s Donaldem Trumpem (73) se hodně změnila. To můžete posoudit sami v galerii.

Ivana Trump byla vdaná za Donalda Trumpa od roku 1977 do roku 1992, byla jeho první manželkou a spolu mají tři děti. Prvorozený Donald John, dcera Ivanka a syn Eric a všichni tři zastávají funkci podnikatelů.

Nadějná lyžařka

Ivanino rodné příjmení je Zelníčková, narodila se ve Zlíně. Odmala byla vedena k lyžování a díky účasti v československém týmu lyžařek mohla cestovat po světě. Také napsala tři romány a jednu biografii. Na vztahy zrovna velké štěstí neměla, neboť poprvé se vdala za rakouského lyžaře, se kterým vydržela pouhé dva roky.

Nejdelší vztah

Nejdéle vydržela právě s Donaldem Trumpem, po patnácti letech manželství se rozvedli. Pak se vdala ještě dvakrát, ale ani jeden ze svazků nevydržel. S Trumpem měla tři děti, nejznámější z nich je Ivanka Trump, prostřední dítě a jediná dcera. Ivanka se může pyšnit nejen svou krásou, ale také politickou kariérou. Otci například pomáhala s volební kampaní v roce 2016.

Manželství s Trumpem

Milionářský pár se měl zpočátku dobře. Ale Ivanu přestalo bavit být jen Donaldovou ozdobou a tak se s ním částečně podílela na obchodních aktivitách a několikrát se dost osvědčila. Později byla zvolena Hoteliérkou roku americkou hotelovou asociací. Vedla například Casino Trump a podnik jen vzkvétal

Donalda bohužel začala nudit právě jeho manželka, takže se rozhodl najít si náhradu. Tou byla Marla Maples, která byla podstatně mladší než Trump. Marla byla, stejně jako Ivana, blond modelka a pro ty měl Donald evidentně slabost. Když se nevěra provalila, mohla rozvod Ivany a Donalda sledovat celá Amerika. Ivana z rozvodu rozhodně nevyšla jako poražená, na nevěrníkovi vysoudila všechny děti, několik luxusních nemovitostí a odnesla si velké jmění.

Související články

Další články