Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Bývalá žena Michala Viewegha čeká miminko: Těhotná ve 40? Je to fuška

Zdroj: Instagram.com
+ Další fotografie
těhotenství
Veronika Vieweghová, bývalá manželka spisovatele Michala Viewegha (57), prožívá jedno z nejkrásnějších období ve svém životě. Je totiž potřetí těhotná. Tuto radostnou novinu oznámila na sociálních sítích, kde se také rozpovídala o tom, jaké to je, být těhotná po čtyřicítce.

"Těhotná po 40!? Když jsme přemýšleli o dalším miminku, myslela jsem si, že to nebude o moc jiné než před 17 a 15 lety. Jen jsem zapomněla na datum v občance, ale hlavně na jiné vnímání svého těla," oznámila Veronika Vieweghová vskutku originálně své těhotenství na Instagramu.

Veronika má z předchozího manželství se spisovatelem Michalem Vieweghem dvě děti. Jejich vztah se rozpadl před čtyřmi lety a po třináctiletém manželství se rozešli. „Beru to jako životní prohru a věc, která mě bude stát obrovskou spoustu sil,“ řekl tehdy spisovatel v rozhovoru pro iDnes.

Dnes je ale vše úplně jinak a Veronika má nový život po boku milujícího partnera. "U prvních těhotenství jsem byla přesvědčena, že vše zvládnu, nikoho nebudu obtěžovat a dokážu, že těhotenství není nemoc. Přehlížela jsem spoustu signálů, které tělo i miminko vysílalo. Teď je to jiné, i když první týdny jsem jela v podobném módu. Nyní více naslouchám, vnímám reakce těla, na co mám chuť, kdy jsem unavená a kdy je mi nevolno, o čem přemýšlím, jak vnímám okolí, partnera, děti," dodala těhotná Veronika.

Související články

Další články