Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Bývalá žena Michaela Jacksona: Takhle dnes vypadá matka jeho dětí, která bojuje s rakovinou

Dcera Paris je matce oporou v její léčbě rakoviny.
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Boj s nemocí
Je bývalou ženou Michaela Jacksona a matkou jeho dvou dětí. Debbie Rowe (60) se nikdy netajila tím, že manželství s populárním zpěvákem bylo uzavřené jen naoko a především z důvodu, aby mu porodila děti. Bývalá zdravotní sestřička se hodně změnila. Podívejte se do galerie, jak dnes vypadá.

Debbie Rowe je bývalá zdravotní sestra a především je známá jako matka dětí Michaela Jacksona. Seznámili se spolu v polovině 80. let, když bylo Michaelovi diagnostikováno vitiligo.

Debbie tehdy pracovala jako dermatologická asistentka na klinice doktora Arnolda Kleina.

S Jacksonem byli oddáni 14. listopadu 1996 v Sydney v Austrálii. Sňatek byl spíše účelový a rozhodně se nedalo mluvit o vzájemné lásce. Debbie Michaela potkala, když byl po rozvodu s Lisou Marií Presley (51). V jednom z rozhovorů v roce 2009 Debbie uvedla, že byl Michael po rozvodu skleslý a osamělý a ona chtěla, aby byl šťastný. Proto se nechala uměle oplodnit a po obou porodech se o děti takřka nestarala. Veškerou péči nechala na Michaelovi, který si roli otce užíval.

Syn Prince Michael Joseph Jackson se narodil hned tři měsíce po svatbě - 13. února 1997, rok poté se Debbie narodila dcera Paris Katherine Jackson. S Jacksonem se rozvedli 8. října 1999. I když děti po rozvodu připadly do péče otci, Debbie se s dětmi vždy vídala.

Od doby, kdy byli s Michaelem manželé, se hodně změnila. V posledních letech bojuje s rakovinou prsu a dcera Paris je jí velkou oporou.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy