Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Bývalá topmodelka Houdová bez servítek: Koronavirem námi manipulují, je čas na revoluci

Zdroj: Instagram/Helena Houdová
+ Dalších 7 fotografií
názor
Bývalá královna krásy Helena Houdová (40) má na celé nošení roušek a dodržování nařízení vlastní názor. V podstatě se přidala k odpůrcům těchto faktorů a dala to velmi striktně najevo. Na svém Instagramu sdílela snímek, pod kterým se velmi rozčileně vyjadřuje k situaci kolem koronaviru.

„Jsme zotročováni už více než 100 let. Systém byl postaven tak, aby sloužil jen několika lidem. Aby sloužil jejich chamtivosti skrze ovládání lidí strachem, skrze otrávenou vodu a jídlo, skrze vzdělávací systém založený na ničení vlastního kritického myšlení. Proto, aby nás drželi v malosti, v bezvýznamnosti, v tichosti, v chudobě, v odloučení, v nemoci, v depresi, bezmocné a podřízené,“ začíná příspěvek Heleny Houdové.

Kritika vlády, očkování a běžného stylu života

Bývalá královna krásy se v posledních letech věnuje sexuálnímu koučingu a rozhodně si při přednášení svých názorů nebere servítky. Koronavirus je podle ní jen vládní prostředek manipulace. Stejně tak obyčejný život nebo očkování.

„Pořád věříš, že je v pořádku pracovat od 9 do 5 a být pořád oddělena od rodiny? Pořád věříš tomu, že abys s dětmi zapadla do společnosti, musíš jim píchat do ruky jed? Pořád svěřuješ svůj život do rukou těm, kteří byli vytrénovaní (většinou nevědomky) k tomu, aby tě udrželi nemocnou, chudou a zotročenou tak, aby na tom jiní mohli bohatnout? Pořád věříš, že je tu vláda proto, aby tě ochránila? Nošením roušek a odebráním tvých svobod?“ ptala se provokativně modelka.

Revoluce podle Houdové

„Nebo ses dostala do bodu, že jsme uprostřed revoluce? Že jsi silná, že jsi důležitá část toho nového. Že na tobě záleží. Tohle je revoluce. Revoluce vědomí. Revoluce, kde láska zvítězí nad strachem. Revoluce, kde jako komunita můžeme vytvořit svět, ve kterém nebude hlavním cílem chamtivost několika, ale spolutvoření všech. A ano, slyšíme starý systém křičet neustále, protože vlastní veškerá média. Proto je teď tvůj hlas tak důležitý!“ pokračoval text.

„V jakém světě chceš žít, co si přeješ pro svoje děti? Chceš svět založený na kontrole, zotročování a strachu, nebo vytvoříš svět, kde můžeš svobodně spolutvořit to, po čem toužíš?“ zeptala se Houdová v závěru. Pod snímkem a rozsáhlým textem, který zasahoval až do komentářů, se objevily desítky reakcí. A většina z komentujících uživatelů souhlasila s Heleninou myšlenkou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

YOUR VOICE NEEDS TO BE HEARD NOW!!! We have been enslaved for more than 100 years now. This system was built to serve just a few. To serve their greed through manipulation of the masses with fearwith poisoned water and foodwith educational system based on destroying ability to criticaly think. To keep us smallunsignificantquietpoorseparatedsickdepressedpowerless and obeying. Or do you still believe that it is ok to work 9 to 5 and be separated from your family? Do you still believe that in order to fit in you have to shoot poison into the arms of your children? Do you still believe that what they present as processed 'food' is healthy for you? Do you still give responsibility for your life to those who were trained (mostly umconsiously) to keep you sickpoor and enslaved so the few would get more rich? Do you still believe that your goverment is here to protect you? Through wearing more masks and taking more of your freedoms away? Or are you awakening to the fact that we are in the middle of revolution? That you are powerful. That you are important part of this NEW? That YOU MATTER! This is revolution. Revolution of consciousness. Revolution where LOVE stands up to fear. Revolution of community based cocreating of the world where we can all thrive. And yes we hear a lot from the oldbecause they own the mediathey own the news corporations. YOUR VOICE NEEDS TO BE HEARD NOW!!! How do you want your world to look like? What do you wish for your children? Enslavement or freedom? ❤ TVUJ HLAS JE DULEZITY! Jsme systematicky zotrocovani poslednich 100 let. Systemv kterem zijemebyl postaven na tomaby slouzil nekolika malo. Tedy jejich chamtivosti. Skrze manipulaci lidi strachemskze otravenou vodu a jidloskrze vzdelavaci system zalozeny na niceni vlastniho kritickeho mysleni a nenasledovani sebe. Protoaby nas drzeli v malostiv nemociv depresive strachuv nedostatkuoddeleneticheneduleziteneverici sami sobe a sve vnitrni sileproste lehce manipulovatelne. Nebo stale verisze je to v poradku pracovat kazdy den od 9 do 5ti a byt cely zivot oddelen od sve rodiny? POKRAC V KOMENTARI

Příspěvek sdílený Helena Houdova (@helenahoudova)

Související články

Další články