Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bývala supermodelkou v 90. letech, takhle žhavá je dodnes: Nahá a čtyřicetiletá Helena Christensen vás dostane

Patřila a vlastně ještě patří ke zlaté éře modelingu, ale do tzv. Velké pětky (Big 5), tedy skupiny dalších slavných žen, které se v 90. letech pyšnily titulem supermodelka, nikdy nepronikla a zůstala stát těsně za dveřmi.

Christy Turlington, Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Linda Evangelista a Cindy Crawford nebyly v ničem lepší, nebo horší, ale Helena Christensen se svými dánskými rysy byla tak specifická, že se nehodila na úplně každou roli, kterou tyhle supermodelky musely v rámci svých zakázek představovat.

Ale krasavice z Kodaně si to vynahradila jinak, zatímco její kolegyně z Velké pětky pověsily řemeslo na hřebík, ona ve svých pětačtyřiceti letech fotí reklamy na prádlo a ukazuje se nahá v reklamě. Když dostala zakázku na propagaci běžeckých bot, psal se rok 2010 a Heleně bylo jednačtyřicet let.

Ta reklama se naprosto musela minout účinkem, nikdo si totiž vůbec nevšímal, co má vlastně na nohou.

Je stejně žhavá ve čtyřiceti letech, jako když jí bylo dvacet a natočila s Chrisem Isaakem podle mnohých nejerotičtější hudební video, které patří dodnes mezi učebnicové příklady, jak udělat věc jednoduše a účinně.

Jakoby Helena vůbec nestárla. A to tělo, to můžeme jenom závidět.

Související články

Další články