Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Bývalá snoubenka milionáře Kanta se proslavila přes postel: V reality show ukázala všechno

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
nemrava
Portugalská kráska Margarida Aranha (26), kterou v Česku všichni znají především jako bývalou snoubenku milionáře Miloše Kanta (62), skrývala před světem velké tajemství. Kráska, kterou bohatý Čech požádal o ruku na červeném koberci v Cannes, se ale ještě dříve proslavila skrz reality show Love on Top, jejíž diváci měli příležitost vidět Margaridu tak, jak byla stvořena. Ačkoliv Kant o její účasti v pořadu věděl, vůbec netušil, co v něm předvedla.

Vztah zámožného podnikatele Miloše Kanta s modelkou a tanečnicí Margaridou Aranhou trval jen 3 měsíce. Milionář během té doby stihl Margaridu požádat o ruku a zatímco on doufal v založení rodiny, ona prý toužila jen po jeho penězích. Ačkoliv se pár prezentoval jako idylický a sociální sítě zahrnoval spoustou zamilovaných fotek, realita byla úplně jiná.

Kant byl obeznámen s tím, že se Margarida proslavila jako účastnice reality show Love on Top, kterou dvakrát vyhrála a která z ní udělala hvězdu všude, kde byla vysílána. Víc se ale o její televizní minulost nezajímal. Vše se změnilo ve chvíli, kdy vzal svou bývalou snoubenku na dovolenou do Thajska, kde zrovna v televizi běžela repríza jednoho z dílů pořadu, jehož se Aranha stala hvězdou. Tomu, co Kant viděl, nemohl uvěřit a smiřoval se s tím jen těžko - jeho milá přímo před kamerami dováděla v posteli s jedním z dalších účastníků. "Nevěděl jsem předtím, že tam třeba souloží. To mi vadilo. Při představě, že máme třeba dceru a až jí bude pět let, přijde s telefonem a zeptá se mě, jestli ta paní ve videu je maminka," uvedl Kant pro server Expres.cz.

Ačkoliv vztah Kanta a Margaridy trval jen 3 měsíce, dohra drsného rozchodu se táhne dodnes. "Vyhrožuje, že mě zničí, jestli zveřejním něco z naší osobní komunikace," uvedl Kant. Zároveň si ale nemyslí, že by s ním krásná Portugalka byla jen pro jeho peníze. "Že by někdo hrál takové divadlo tři měsíce, to snad ne. My jsme prožili hezké věci," dodal pro Expres s tím, že by si rád našel novou partnerku.

Související články

Další články