Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Bývalá šéfka České Miss Čerešňáková (36) porodila dcerku: Dostala krásné české jméno

Modelka Eva Čerešňáková křtila knihu.
Zdroj: Herminapress
+ Další fotografie
čerstvá maminka

Česká modelka a manažerka Eva Čerešňáková (36) se stala maminkou. V pražské Porodnici Apolinář přivedla na svět dcerku Annu, kterou už si odnesla domů. Bývalá účastnice soutěže krásy o tom informuje na svém Facebooku.

„Anna. Naše princezna, 50 cm a 3,61 kg lásky, radosti a Božího požehnání, které jsme si s vděčností přinesli domů. Vítej doma a ve svém hnízdečku, Aničko,“ napsala Eva Čerešňáková na svém Facebooku.

Zažila jsem ten nejintenzivnější zážitek v životě, za který budu navždy vděčná. Už pár dnů je tu s námi to přenádherné stvoření, naše Anička. Mít možnost přivést na svět nový život je požehnání, za které děkujeme Bohu,“ uvedla Čerešňáková a dodala: „Velké poděkování patří Porodnici u Apolináře pod vedením profesora Cibuly, panu doktorovi Krejčímu, porodní asistentce Aničce Stehlíkové a týmu z oddělení šestinedělí P15.“

Královna soutěže krásy

Snímek své malé princezničky pak sdílela i na Instagramu. Lidé v komentářích byly celí naměkko. "Evi, gratuluju, je krásná Anička!" píše Marie.

Čerešňáková se v roce 2007 stala I. českou vicemiss. Modelingu se věnuje od svých 13 let a ve dvaceti letech se zúčastnila soutěže krásy Česká Miss. V letech 2016 až 2018 byla ředitelkou soutěže. Nyní působí jako manažerka v oblasti marketingu, PR a komunikace.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy