Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Bývalá Robinsonka Nika Doné promluvila o soukromí: Jsem stará a chci dítě!

Nika chce dítě. Tvrdí, že je stará.
+ Dalších 55 fotografií
Druhá řada Robinsonova ostrova je v plném proudu a nikdo zatím netuší, kdo vyhraje. Tipnout si ale může každý. Třeba i soutěžící, kteří se objevili v první řadě. Na robinsonské party byla k vidění i Nika Doné (30), která si rozhodně nebere servítky. Je známá tím, že nešetří okolí, ale ani sama sebe, protože tvrdí, že je stará a nejraději by byla v tom.

Jednu z nejvýraznějších účastnic první řady Robinsonova ostrova, vizážistku pornohereček Niku Doné, jsme potkali na robinsonské party v centru Prahy. Lidé si ji pamatují nejen díky její neotřelé kráse, ale i kvůli tomu, že se rozhodně nebojí říct nahlas, co si myslí, a to nejen o ostatních, ale i o sobě.

Extra se svěřila se svými nejtajnějšími touhami. „Máme s přítelem nějaké plány, budeme se stěhovat. Momentálně žiju v Bratislavě, ale neustále pendluji kvůli rodině mezi Brnem a Prahou. Chtěla bych už děti, protože jsem stará,“ říká kriticky Nika.

Prozradila, jak se staví ke druhé řadě reality show, kterou sama prošla. „Nikdo mi tam nevadí, protože tam nejsem,“ směje se. Favorita má. „Dominik je dobrej. Je všestrannej,“ prohlásila bývalá účastnice, o které ještě hodně uslyšíme. Tahle holka se totiž rozhodně neztratí.

Mohlo by vás zajímat

Další články