Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bývalá reportérka Primy Lucie Špaková neodletí českým speciálem: Zůstáváme v Thajsku, řekla

+ Dalších 9 fotografií
koronavirus
Dnes Česko zaznamenalo nárůst o 157 nových pacientů, kteří se nakazili koronavirem. Celkový počet nakažených v Česku je aktuálně 1654. Dnes bohužel nákaze podlehli 3 lidé. Uvedl to na svém Twitteru ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Vláda se především snaží dostat zpátky domů všechny Čechy, kteří uvízli ve světě. Jednou z takových je i bývalá moderátorka TV Prima Lucie Špaková, která se momentálně nachází v Thajsku. Ta se však rozhodla, že speciálem do Česka neodletí.

Lucie Špaková je bývalá moderátorka Primy a pořadu Top Star. V současné době se ale z ní stala životní koučka a ezoterička v Thajsku. Kvůli situaci kolem koronaviru se snaží česká vláda dostat všechny Čechy ze zahraničí zpátky domů.

"Čeká nás rozhodnutí. Zůstat v Thajsku nebo odletět speciálním letem zpět do Česka?," napsala Lucie na svých sociálních sítích.

„Leteckými speciály ministerstva zahraničních věcí jsme domů dostali už zhruba 1000 Čechů. Zhruba 2500 našich občanů využilo možnost evakuačních autobusů. Spolupráce s dalšími státy je pro nás klíčová v místech, kde máme menší skupiny Čechů, kteří žádají o návrat do vlasti,“ informoval na svém Twitteru ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček.

Bývalá moderátorka se však nakonec rozhodla, že speciálem neodletí a zůstane tak v Thajsku. "Byla to zpráva, kterou jsme očekávali. Bylo před námi velké rozhodnutí. Můj muž si tady nakonec přál zůstat. A já jsem byla vnitřně v takovém rozporu. Jsme tady s jedním kufrem, který máme všichni společně. Navíc mám ještě špatnou angličtinu, takže je to tady pro mě náročné. Cítili jsme, že potřebujeme žít jinde, blíž k přírodě," vzkázala na sociálních sítích.

Související články

Další články