Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Bývalá rebelka Paris Hilton se zasnoubila: Blonďatá dědička dostala prsten ke čtyřicátinám

Zdroj: Profimedia.cz
Paris Hilton (40) je půvabná hotelová dědička, bývalá rebelka a skandalistka, která se v posledních letech uklidnila a konečně se chystá usadit. U příležitosti kulatých narozenin ji její přítel Carter Reum (40) požádal o ruku a společně plánují umělé oplodnění, aby byli kompletní rodina.

Paris Hilton má divoká léta už dávno za sebou a vypadá to, že se konečně usadí po boku Cartera Reuma. O něm v minulosti řekla, že je to konečně ten pravý princ na bílém koni. Zasnoubená už jednou byla a nevyšlo to, nyní ale věří, že se jí splní sen o manželství s dokonalým mužem.

Hotelová dědička tvoří s Carterem pár více než rok a nyní konečně učinil krok, na který téměř celou dobu čekala. Na dovolené ji přímo na pláži požádal o ruku a z půvabné blondýnky se tak stala snoubenka, která brzy bude vdanou paní.

K videu, které Paris sdílela na Instagramu a kterým oznámila, že se bude vdávat, napsala, že potkala svou spřízněnou duši. V minulých měsících se pak svěřila s tím, že s Carterem plánuje mít děti. Ty mají na svět přijít díky umělému oplodnění.

Související články

Další články