Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bývalá první dáma Dagmar Havlová šokuje: Covid-19 jsem prodělala už před rokem

Havlová si myslí, že se nakazila koronavirem už loni.
Zdroj: Archiv Dagmar Havlové
+ Další 4 fotografie
nákaza
Dagmar Havlová (67) vystoupila jako host v prvním díle podcastu Terezy Ramby s názvem Do duší. Kromě mnoha jiných témat tyto dvě kamarádky probraly i nákazu koronavirem. Podle bývalé první dámy se totiž tímto nebezpečným virem nakazila už před rokem ona sama i několik dalších hereckých kolegů. Problémy s dýcháním i vysoké horečky potrápily například i Vojtu Kotka nebo Kláru Melíškovou.

Onemocnění způsobené koronavirem, který se oficiálně poprvé objevil v Číně v prosinci loňského roku, zřejmě podle svých slov prodělala Dagmar Havlová už před rokem. O nepříjemné zkušenosti s nezvykle agresivním bacilem promluvila v podcastu Terezy Ramby (30).

Nakazilo se několik herců

Bývalá první dáma se domnívá, že se koronavirem už loni nakazilo několik lidí, kteří se podíleli na natáčení filmu Vlastníci Sama Havlová, která příznaky koronaviru pociťovala i na sobě, uvedla, že se se záhadnou chorobou prala celý měsíc. „My jsme tam hrozně onemocněli,“ souhlasila s Havlovou Ramba. Podle hereček se tím stejným virem nakazili například i Vojta Kotek či Klára Melíšková

Dagmar Havlová popsala, že příznaky neobvyklé nemoci byly opravdu nepříjemné. „Nemohla jsem dýchat. Vůbec to nešlo samovolně,“ prozradila herečka s tím, že nemoc provázely i vysoké horečky. „Tak doufám, že teď už máš spoustu protilátek,“ řekla na adresu Havlové její dobrá kamarádka a kolegyně Tereza Ramba, dříve Voříšková.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy