Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Bývalá první dáma Dagmar Havlová překvapuje: Přiznala ADHD a trojky z chování

+ Dalších 8 fotografií

Diváci ve čtvrtek večer mohou zhlédnout speciální vánoční epizodu oblíbeného zábavního pořadu Inkognito. V něm soutěžící, ale často i výjimeční hosté, zkoušejí uhádnout vždy jednu z více než padesáti tisíc profesí, které na světě existují. Vedle známých osobností se tentokrát o zábavu postará i VIP host –  bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová. TV Prima redakci eXtra.cz mimo jiné informovala, že ti, kdo si pořad večer nezapomenou zapnout, se dozvědí také to, proč mají Havlová a Ondřej Gregor Brzobohatý tak úzký vztah!

O zábavu se jako již tradičně postarají Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Světlana Witowská, Daniela Písařovicová, Miloš Pokorný, Jakub Prachař a moderátor Libor Bouček.

Inkognito ve speciálním vánočním díle ale tentokrát přivítá i skutečně výjimečného hosta, kterým bude žena s nesmírně zajímavým životním příběhem – druhá manželka exprezidenta Václava Havla, bývalá první dáma a populární herečka Dagmar Havlová.


Tetička Dagmar

Dnes se 70letá Havlová věnuje především dobročinnosti a nadaci Dagmar a Václava Havlových s názvem VIZE 97. O tom, že i vedení nadace může být v mnoha ohledech zábavné a plné nečekaných událostí, se tak přesvědčí přítomní soutěžící i diváci u televizních obrazovek.

Bývalá první dáma odhalila i další zajímavosti ze svého působení – například to, že byla kdysi zvolena druhým nejméně oblíbeným politikem, i když sama nikdy jako politička veřejně nepůsobila. Z návštěvy Dagmar Havlové měl zvláštní radost především herec a hudební skladatel Ondřej Gregor Brzobohatý. Bývalou „paní prezidentovou“ zná totiž opravdu od malička, když mu kdysi dělala „tetičku“ v Divadle na Vinohradech.


Herečka a bývalá první dáma zároveň všechny přítomné pobavila svým sdělením, že má ADHD: „Já mám ADHD, teď už to vím, dříve se říkalo, že jsem trojkařka z chování.“

Zábavní pořad Inkognito vysílá dnes večer – 14. prosince – televizní kanál Prima od 21:40 po seriálu Zoo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy