Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bývalá přítelkyně Karla Schwarzenberga vystavila vnady na pláži: Koronaviru se u moře nebojí

Bývalá přítelkyně Karla Schwarzenberga vystavila vnady na pláži: Koronaviru se u moře nebojí
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 22 fotografií
spontánnost
Jana Vopěnková, známá díky vztahu s poslancem Parlamentu Karlem Schwarzenbergem (82), vyrazila do španělské Malagy. Nešlo o žádnou plánovanou dovolenou, ale o spontánní rozhodnutí. Speciálně pro redakci eXtra promluvila o tom, že by nerada litovala toho, co v životě neudělala.

V současné době, kdy řádí pandemie koronaviru, se někteří lidé bojí vycestovat za hranice. Obávají se toho, zda si nákazu nevezmou s sebou domů, nebo ji naopak nezavlečou do jiného státu. Tohle však není případ Jany Vopěnkové, která se rozhodla strávit čas u moře v Malaze ve Španělsku

Jsem snílek, chci přetvořit sny ve skutečnost, říká Jana

"Nechci za 20 let litovat věcí, které jsem neudělala. Neváhala jsem vyrazit za hranice," svěřila se redakci eXtra Schwarzenbergova bývalá přítelkyně. "Je lepší jednou něco vidět, než o tom tisíckrát slyšet," dodala Vopěnková.

"Život beru jako cestu. A pouze já držím mapu. Neexistuje cesta, která mě nezmění," prohlásila Jana sebevědomě a dodala, že je snílek, který chce své sny přetvořit ve skutečnost. A jedním ze snů bylo zřejmě navštívit i španělskou Málagu. "Španělský temperament mám v krvi," podotkla. Na pláži vystavila krásné tělo a nebála se ani chodit s odhaleným dekoltem a v krátkých šatech.

Vopěnková se dostala do širšího povědomí v listopadu 2013, když doprovázela knížete Karla Schwarzenberga (82) na Českém slavíkovi. Ukázalo se, že k tehdy pětasedmdesá­tiletému Schwarzenbergovi měla hodně blízko. Po slavnostním předávání cen Český slavík strávila noc v jeho bytě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy