Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Bývalá přítelkyně Jakuba Štáfka: Monika promluvila o svém těžkém boji s anorexií

Herečka Monika Timková.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Anorexie

Herečka Monika Timková (32) již nějaký čas bojuje s poruchou příjmu potravy, ovšem o svých démonech promluvila teprve nedávno. Nyní se objevila na Českém slavíkovi, kde ukázala svou velmi štíhlou postavu. Pro web Super.cz se navíc rozpovídala o tom, jak svůj boj s anorexií momentálně svádí.

Bývalá partnerka Jakuba Štáfka, herečka Monika Timková, bojuje se zákeřnou nemocí. V květnu tohoto roku přiznala, že trpí poruchou příjmu potravy, má problémy se sebepřijetím a trpí touhou po dokonalosti.Jsem na sebe hodně tvrdá, hodně náročná. Učím se brát jídlo tak, že to není můj nepřítel, ale kamarád, a makám na sobě, aby můj vztah k jídlu byl zdravější,” nechala se slyšet tehdy pro Blesk.

Vyrostla jí prsa

Se zákeřnou anorexií stále bojuje, jelikož se jedná o běh na dlouhou trať. Nyní se objevila na slavnostním udílení cen Český slavík, kam oblékla velmi bohatou bílou róbu od návrhářky Debbie Brown, která ještě zvýrazňovala hereččinu tenkou postavu.

Naštěstí jsem v poslední době přibrala asi čtyři kila. Neříkám, že se moje stravovací návyky už dostaly úplně do normálu, ale myslím si, že je to lepší a lepší. Je to na dlouhé lokte. Dokonce mi vyrostly už i prsa, což kvituje zrovna i můj přítel. Mám terapeutku, se kterou to řeším. Nejdůležitější je přepnout v hlavě a uvědomit si, že svět není jen o tom, jak vypadám, ale i o té hloubce,“ prozradila pro Super.

Související články

Další články