Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bývalá přítelkyně Jágra promluvila: Puhajková zanechala vzkaz Jardově Dominice

Bývalá přítelkyně Jágra promluvila: Puhajková zanechala vzkaz Jardově Dominice
Zdroj: Profimedia.cz / Bohemia Model/archiv Inna
+ Dalších 22 fotografií
Vzkaz Puhajkové
Po boku hokejové legendy Jaromíra Jágra (48) se o víkendu objevila nová kráska. Půvabná modelka Dominika Branišová (26), která byla spatřena s Jágrem ve Špindlerově Mlýně, se nikterak netají tím, že už by chtěla rodinu. A co na to říká bývalá přítelkyně slavného hokejisty Inna Puhajková (34)?

S Innou Puhajkovou randil Jaromír Jágr dlouhých šest let, ovšem v roce 2012 se každý vydal vlastní cestou. Pro Jágra to byl zřejmě nejvážnější vztah v jeho milostném životě. Jardovi je osmačtyřicet let a stále nemá rodinku.

To se ale může změnit s příchodem nové lásky. O víkendu byl Jaromír Jágr přichycen po boku Dominiky Branišové Stejně jako Inna, tak i Dominika začíná svojí kariéru modelingem. O finance rozhodně nemá nouzi, takže ti, co si myslí, že se vídá s Jágrem pro peníze, se mýlí.

Krásná Dominika se již nechala slyšet, že by chtěla založit rodinu, což je i Jágrovým velkým snem. Je tedy možné, že do toho spolu praští. No a co na to říká bývalá partnerka Inna? "Pokud je to vážné, tak mu/jim přeji hodně štěstí. Víc se k tomu vyjadřovat nechci. Myslím si, že mi to po takové době nepřísluší ani komentovat," řekla Puhajková pro Super.cz.

Začátek s půvabnou brunetkou

Slavná hokejová legenda Jágr byl k vidění s Dominikou ve Špindlerově Mlýně "Objímali se a pořád si něco špitali. Vydadali oba spokojeně," uvedla pro eXtra.cz všímavá čtenářka. Dominika Branišová se může chlubit perfektními mírami 84/60/88 a je tak jasné, že Jágr svůj čas tráví s velmi atraktivní ženou s dokonalou postavou.

Podle našich informací se slečna a Jágr znají z Kladna a spojila je společná záliba, kterou je právě hokej. Dominika je navíc ještě o něco mladší, než Jaromírova poslední přítelkyně Veronika Kopřivová. Zatímco té je dnes 29, Dominice je 26 let. Ve fotogalerii se můžete podívat na to, jak moc je Dominika krásná.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy