Harold Jennings Nesland jr. by mohl být jejím otcem, ale to drobné Thajce vůbec nevadí. Za movitého manžela se modlila a Buddha se projevil jako formát. Milionářského architekta ze Seattlu jí poslal do Asie a za chvíli byla ruka v rukávě.

Kejsarin říká, že má manžela díky buddhismu. Prý byla předtím křesťanka, ale to nebyla taková hitparáda. Od té doby, co se obrátila na buddhismus, prý pomáhá slabším, dělá dobré skutky, snaží se šířit dobrou náladu a pečlivě studuje náboženství. A karma opravdu zapracovala! Kejsarin se modlila za hodného movitého manžela a dostala ho!

Harold je vdovec a taková drobná, hodná, šikovná, mladá žena po jeho boku se mu hodí. Sám má problémy si přes břicho sundat i ponožky, ale to Kejsarin nevadí. Jinde sice zavazuje princ své princezně střevíček, ale život není pohádka. A tak bývalá pornohvězda neváhá jít znovu na kolena a pomoci svému milému s nepříjemným oděvem.

Také ho chodí navštěvovat do nemocnice, pokud ho zrovna trápí nějaké neduhy. „Starší lidé se z chřipky dostávají déle než ti mladí,“ píše na svůj Instagram, zatímco sedí s rouškou vedle lůžka.

Tihle dva mají opravdu štěstí, že se potkali. Oba něco chtějí a můžou si navzájem vyhovět. „Vždycky, když vybírá z bankomatu, dá mi půlku částky,“ říká třeba Kejsarin. Tak hlavně, že se mají rádi.