Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Bývalá partnerka Maja Semana prozradila jeho poslední větu před smrtí: Dávám si to za vinu, vzkázala Adéla

V té době vypadal spokojený.
Zdroj: Instagram itsmajoseman
+ Dalších 9 fotografií
tragédie

Slovenský youtuber a influencer Majo Seman před několika dny odešel na druhý břeh, a to v pouhých dvaceti letech. Zůstala po něm nejenom zdrcená rodina, ale také přítelkyně Adéla, která je nyní zavřená v psychiatrické léčebně a snaží se vzpamatovat z toho, že navždy přišla o svoji životní lásku. Adéla komunikuje z léčebny prostřednictvím sociálních sítí a prozradila, jaká byla Majova poslední slova před smrtí. 

"Byl ubytovaný v jednom z našich apartmánů a ráno mi volala policie, že tam je mrtvý člověk, že se asi předávkoval. Byla tam stříkačka a kopec léků. Měl tam přítelkyni, kterou odvezli rovnou na psychiatrii," objevilo se na sociálních sítích den po smrti influencera a youtubera Maja Semana.

Majo Seman před časem sešel na špatnou cestu a stal se závislým na tvrdých drogách. Jeho matka ho chtěla zachránit tím, že ho zbaví svéprávnosti. To se ale nepodařilo a ani opakovaný pobyt v léčebně bohužel nezabral.

Přitom pár hodin před svojí smrtí natáčel Majo Seman na stories videa s tím, že opět vyšel z léčebny a je odhodlaný se pustit do nové tvorby a kupředu ho žene hlavně podpora fanoušků.

"Moc děkuji všem, kteří za mnou stáli. Když mluvím o tomhle tématu, jsem velmi emoční, ale nebudu plakat. Dáváte mi neskutečnou sílu," řekl.

Adéla: Jeho poslední slova byla "co si dáš k snídani"

Bývalá partnerka Maja Semana Adéla se po pár dnech, kdy byla převezena na psychiatrii, ozvala lidem na sociální síti s tím, že je úplně na dně a smrt své životní lásky si dává za vinu. Následně ale otočila a řekla, že si to za vinu dávat nesmí a bude pro ni nejlepší, když na psychiatrii zůstane.

"Jsem na psychiatrii, protože bych to jinak nezvládla. Bála se o mě i moje rodina. V životě už nechci nikdy nikoho jiného. A ještě si to dávám za vinu, že kdybych zavolala sanitku dřív, že bych tomu mohla zabránit," řekla.

Adéla také prozradila, jaká byla poslední slova Maja Semana předtím, než zemřel. "Ještě v jednu ráno mi dal pusu na čelo a řekl, co bych si přála k snídani. Pak už se neprobudil," řekla zcela zdrcená Adéla.

V jednom z komentářů pod svou nejnovější fotkou na Instagramu pak napsala, že se její šestiletá láska předávkovala léky.


Související články

Další články